Problem` z wirusem

Witam serdecznie``

Na poczatek chcialbym przeprosic za to jak pisze, ale naj```p`r`a`wdopodobni`ej` ma`mna kompie jakiegos wirusa (jak ``zreszta ``pewnie widac).

~Uzywam avasta, anti-malware i Mca``ffee, jednakze nie wykrywaja one zadnego problemu.

Jak widac, komputer sam niejako wpisuje znaki takie jak “````````````````”, “~555555555555555”, “66666666”, “=======” i podobne,prawde powiedziawysz trafia mnie juz szlag, bo nie wiem co z tym… CHOLERSTWEM zrobic. Dodatkowo czesto zmienia mi nazwy poszczegolnych plikow (jest to najprawdopodobniej efektem wpisywani przez komputer przerozni``ch znakow), oraz wchodzi w menedzera windows i Centrum obslugi windows. Uzywam ~Windowsa XP. Czy ktos moze mi w jakikolwiek sposob pomoc?

Udalo mi sie wczesniej znalezci usunac zreje`stru pliki zmalware startseach.ch, jednakze nie```````5pomoglo to w zaden `sposob.`````

Czy ktos moze mi jakospomo`c?~```

Na początek przeskanuj komputer tym:http://www.dobreprogramy.pl/Malwarebytes-AntiMalware,Program,Windows,13117.html

Zaktualizuj bazę wirusów manualnie i wykonaj pełny skan komputera.

Dobrze wyczytałem masz 2 anty wiry?? usuń jeden bo się będą gryzły. Możliwe że z tego wynikają twoje problemy. Ja jak miałem 2 anty wirusy to się zawieszał totalnie komp.

Teraz napisze z laptopa, zeby wszystko bylo troche jasniej.

Tak jak pisalem wczesniej, czego mogliscie sie nie doczytac, posiadam Malwarebytes Anti-Malware z najnowszymi aktualizacjami, jednakze nie znajduje on zadnych podejrzanych obiektow.

Gdy tylko wchodze na ktorakolwiek przegladarke internetowa na dole strony mam napisane, ze komputer wyszukuje stronke startsear.ch , co jak wyczytalem jest spowodowane przez malware’a.

Zgodnie ze wskazowkami znalezionymi chyba nawet na tym forum wszedlem w rejestr i wykasowalem pliki zwiazane z starsear w kilku katalogach, jednakze nie pomoglo to w zaden sposob w rozwiazaniu problemu.

Wlasnie reinstalowalem Anti-Malware’a (tak jak radzil wiewi0r) i wykonuje pelne skanowanie obu dyskow twardych, poki co wciaz nic nie znalazlo.

Tak jak wczesniej pisalem, wirus przejmuje kontrole nad klawiatura, przez co nawet przy ponownym uruchomieniu po usunieciu w.w. programu wszedl mi w Biosa (czy to nie dziwne?).

Podobnie zreszta ma sie sytuacja z wpisywaniem hasla do komputera - klikanie w klawiature czasem nic nie daje, a znaki same wpisuja sie w polu hasla. Na szczescie udalo mi sie jakos zalogowac, bo gdy zmalalo uzycie procesora wirus rowniez sie uspokoil (albo na odwrot).

Po skanowaniu napisze czy i jesli tak, to co znalazlo. Do tej pory przeskanowanych zostalo ok 60k obiektow, wykryto nieprawidlowych: 0

Dodane 24.02.2012 (Pt) 17:37

Nie znaleziono zadnych wirusow. Loga poki co nie moge wkleic, bo nie mam kontroli nad klawiatura, a gdy wchodze we wpisywanie hasla, to komputer sam cos wpisuje, wiec nie nadazam z wklejaniem :confused:

Dodane 24.02.2012 (Pt) 17:38

Malwarebytes Anti-Malware (Okres testowy) 1.60.1.1000

www.malwarebytes.org

Wersja bazy: v2012.02.24.01

Windows XP Service Pack 3 x86 NTFS

Internet Explorer 8.0.6001.18702

Vojty :: ALDI [administrator]

Ochrona: Włączona

2012-02-24 16:39:52

mbam-log-2012-02-24 (16-39-52).txt

Typ skanowania: Pełne skanowanie

Zaznaczone opcje skanowania: Pamięć | Rozruch | Rejestr | System plików | Heurystyka/Dodatkowe | Heuristyka/Shuriken | PUP | PUM

Odznaczone opcje skanowania: P2P

Przeskanowano obiektów: 311732

Upłynęło: 52 minut(y), 55 sekund(y)

Wykrytych procesów w pamięci: 0

(Nie znaleziono zagrożeń)

Wykrytych modułów w pamięci: 0

(Nie znaleziono zagrożeń)

Wykrytych kluczy rejestru: 0

(Nie znaleziono zagrożeń)

Wykrytych wartości rejestru: 0

(Nie znaleziono zagrożeń)

Wykryte wpisy rejestru systemowego: 0

(Nie znaleziono zagrożeń)

wykrytych folderów: 0

(Nie znaleziono zagrożeń)

Wykrytych plików: 0

(Nie znaleziono zagrożeń)

(zakończone)

Witam

zrób log OTl otl-gmer-rsit-dss-inne-instrukcje-t370405.html

Edit: Juz wkleje

Wkleiłeś tylko Extras a gdzie OTL, a dotego wklej logi na stronę wklej.to bo moderator usunie Ci temat.

http://wklej.to/htNIE

To Wam wystarczy, czy jeszcze cos mam wkleic?

Dodane 27.02.2012 (Pn) 5:43

Pragnac przywrocic system do wczesniejszego stanu okazalo sie, ze mam tylko jeden punkt przywracania - na dodatek sprzed 3 dni, kiedy wirus byl juz aktywny

Dodane 03.03.2012 (So) 19:21

dzieki Wam bardzo, naprawde jestescie bardzo pomocni…