Problem z wirusem

Bez problemu możesz tak zrobić :slight_smile: Odhaczasz, a jeżeli uznasz, że jednak było potrzebne, to w ten sam sposób zaznaczasz :slight_smile:

ok. Bieniol a mógłbyś mi sprawdzic loga teraz czy wszystko jest ok??

Przecież Joan Ci napisała, że wsystko jest już OK :slight_smile: Nie widzę takiej potrzeby :slight_smile:

ale wolałbym jeszcze raz sprawdzic. albo napisz mi jak to se sam sprawdzed

Wszystko jest w jak najlepszym porządku i nie masz się już czym przejmować.

a jeszcze jedno. jak się ustrzec przed następnym takim atakiem??

Pozamykaj porty robakom. W tym celu użyj Windows Worms Doors Cleanera zmień znaczki z disable na enable (wszystkie znaczki maja być na zielono, jeżeli któryś z nich będzie na żółto to go zostaw). Po użyciu narzędzia wymagany jest restart.

Odwiedzaj tylko zaufane strony tzn. po tych gdzie prawdopodobnie nie ma śmieci np. trojanów etc.

Aktualizuj na bieżąco system. Niby to zwykłe łatki ale czasami mogą pomóc.

a ten Windows Worms Doors Cleanera może działac z programem antywirusowym?? co to jest oddzielny program??

Złączono Posta : 12.12.2006 (Wto) 17:38

no i jak w nim zmienic z disable na enable??

Windows Worms Doors Cleaner jest małym ale przydatnym programikiem umożliwiającym zamknięcie portów, przez które często wchodzą robaki. Wystarczy go raz użyć i tyle.

Jeśli po uruchomieniu pliku wwdc.exe będziesz miał np. dwa czerwone znaczki to klikasz kolejno na nie => zamykasz program => zostaniesz spytany o restart (oczywiście się zgadzasz).

ok. teraz chciałbym podziękowac wszystkim którzy mi pomogli w rozwiązaniu mojego problemu. DZIEKUJE WAM!!