Problem z wklejaniem linków do gg

Czasem tak mam, że chciałbym skopiować link z jakiejś strony(np. allegro) i wkleić go do okna rozmowy i wysłać znajomemu…zaznaczam link w adresie strony, klikam kopiuj, a w gg nie ma już wklej (jest niedostepne)- dlaczego tak się dzieje ?

Z góry dzięki za pomoc.

Pozdrawiam

Jaka wersja gg?

wersja 6.0

Zaisntaluj najnowsza gg 7.0 beta 10

A wczesniej usun kompletnie GG 6.0 + czysczenie rejestru z niego oprocz tego wywal folder C:\Documents and Settings\nazw konta\Gadu-Gadu

Beta- wnioskuję, że to nie jest finalna wersja gg 7.0, wiec mam pytanie czy moge byc o nią spokojny ?

Mozesz jak narazie nie sprawia mi najmniejszych problemów a zmiany sa dosyc duze i widoczne :smiley:

A jak wykonam te czynności które mi poleciłeś, to nic mi sie nie spapra ? np. archiwum itp.

No wlasnie nie bedziesz mial archiwum itp Bedziesz musial wszytsko od poczatku zrobic. Ale co to za problem

Ale jesli nie zrobisz tak jak napisalem to instalacja nowej wersji moze nic nie pomoc. :slight_smile: :slight_smile:

A mogę jakoś zapisać moje archiwum ? coś tam próbuję z tym zapisywaniem ale nie zapisuje mi wszystkich rozmów…co mam zrobić ?

a próbowałeś wkleić linka przy użyciu “Ctrl+V” ??

Dajesz w Archiwum - Archiwum - Zapisz - Zapisz do pliku TXT a pozniej go zimportujesz :smiley:

Oczywiście próbowałem wklejać ctrl+v, próbowałem też kopiować ctrl+c i pozniej wkleić ctrl+v, ale nic to nie daje.

Wiec zastosuj sie do tego co napisalem. Acha nie zapomnij skopiowac Listy Kontaktów :smiley: :smiley:

Lista kontaktów wyeksportowana zarówno do serwera gg jak i do pliku. Archiwum zapisałem do txt (tymrazem udało mi sie wszystkie rozmowy bo wcisnałem ctrl+a :P) teraz czeka mnie jeszcze kilka czynności…

Złączono Posta : 29.08.2005 (Pon) 19:05

A napisz mi jak mam przeczyścic rejestr tym programem jv16 power tools, bo nie chce nic zepsuć…podejrzewam, że trzeba wybrać zakładkę tools i niżej registry cleaner, mam rację ? napiszcie co dalej bo sie nie łapie w takich sprawach, z góry dzieki.

Jeśli chcesz skopiować linka do okna rozmowy GG klikasz na niego prawy (bez zaznaczania) i wybierasz “Kopiuj adres odnośnika” albo “Kopiuj skrót” - już nie pamiętam jak to jest dokładnie, ale na pewno jedna z tych 2 opcji. Później w oknie rozmowy klikasz prawym i wybierasz Wklej.

Dzięki Pawek, ale obecnie jestem bez gg i nie mogę spróbować bo zastosowałem się do powyższych rad kolegów. Może wiesz jak mi pomóc odnośnie mojego ostatniego posta(złączonego)…

Tak i rozpocznij proces nastepnie ze znalezionych wpisów wywal wpisy Gadu-Gadu

p.s nie wiem czy wtej wersji jest wyszukiwane jak tak to znajdz opcje registry search albo cos podobnego i wpisz gadu gadu i wywal wszytsko co znajdzie

Zainstalowałem to nowe gg 7.0 i byłoby wszystko ok gdyby nie to, że jak włączyłem wygląd classic to tekstury nachodziły mi na listę kontaktów :p, ale pare razy pozmienialem 3d na classic, classic na 3d i nareszcie działa. ALe co jest dziwne, wyczyściłem rejestr, usunalem tak jak mi radził Zenek Rolnik folder gadu gadu z documents and settings a tu po włączeniu nowo zainstalowanego gg pozostało mi TYLKO wpisanie hasła…konto było, kontakty były, archiwum też, a to ci miła niespodzianka- powiedzcie czy to normalne…

Złączono Posta : 29.08.2005 (Pon) 19:34

Napiszcie mi jeszcze czy możecie w gg 7.0 beta zmienić kolor RAMKI OKNA, bo ja zmieniam, klikam zastosuj, ponownie muszę się zalogować, wchodzę, a kolor ramki standardowy:/…czy to jedyna z niespodzianek gg 7.0 beta ?

To beta wiec nie beda pojawialy sie problemy

dziwne, jezeli usunoles go do kosza lub przeniosles nie powinien powrocic , a czy opcja wklejania dziala bo o to glownie chodzilo :?

Na razie wklejanie linków działa…w starej wersji też CZASEM działało, więc muszę trochę zaobserwować jak to będzie w nowym gg, tymczasem dzieki wielkie wam za pomoc z komunikatorem i z rejestrem.