Problem z włączaniem filmów z napisami

WITAM

Posiadam laptopa Asus f3f-ap273h, przy włączaniu filmów przez allplayer nie wyświetla napisów, tzn napisy są generowane ale umieszczane są tak jakby pod warstwą ekranu (mam nadzieje że jest to zrozumiałe) i teraz jeśli chcę żeby ten problem zniknął to muszę przed włączeniem filmu włączyć i wyłączyć jakąś grę np quake 2 (doszedłem do tego oczywiście po jakimś czasie), ale pojawia się wtedy inna ciekawa sprawa, jak chce w windowsie przejść z okienka na okienko np używając alt+tab okno które chce ukryć pozostaje na pierwszym planie ale widać że jest nieaktywne (ramka zmienia kolor na jaśniejszy) i żeby przejść z okna na okno to muszę wszystkie okna zminimalizować i włączyć sobie, to które chcę (mam nadzieję że wszyscy rozumieją o co chodzi)… próbowałem już wielu rzeczy: różnych kodeków, ustawień, różnych programów do wyświetlania filmów… więc myślę że to problem z grafiką ale co można by z czymś takim zrobić? czy ktoś się już z czymś takim spotkał?

k28 , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Poza tym na forum używamy polskich znaków (ż, ź, ć, ą, ś itp.). Korzystając z przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif