Problem z włączaniem(Gigabyte K8N51GMF-9)

Mam następujący problem:

Kiedy odłącze komputer od zasilania lub użyję przycisku zasilacza komputer nie chce się poprawnie uruchomić. Włącza się jedynie wentylator procesora i zapala się lampka obudowy. Po kilku próbach włączenia(a najgorsze jest wyłączanie)komputer się włącza i działa poprawnie. Oddałem płytkę do serwisu, wymienili ją, ale mam nadal ten sam problem(może nie wymienili :evil: ). Nie jest to wina zasilacza, bo wymieniłem go niedawno na Chiefteca i nadal to samo.

Moja konfiguracja jest wymieniona w podpisie.

Pomocy! :cry:

A może to wina BIOSu?? JA sprobowałbym go zaktualizwoać, ale poczekaj na opinie innych.

Na liście popraweknowszych biosów nie ma informacji, o usuniętym problemie.

Jak włączam wtedy kompa, to oczywiście bios się nie włącza, nawet nie piknie. :cry:

A co miales wczesniej nie tak ze wymianiali Ci płyte ??(moze kondensatory masz niewporzadku ??) i piszesz ze moze nie wymienili CI jej tak tez moze byc (czesto tak bywa ze mowia ze wymienili a jest to co bylo ) :mrgreen:

Też myślę, że kondensatory mam złe. Nie chcę jednak kombinować, bo płytkę mam na gwarancji, wolę aby mi WYMIENILi. Tylko czemu oni lekcewarzą? W każdym razie już nigdy więcej nie kupie nic w tym sklepie :D, ani płyty głównej Gigabyte’a ;).