Problem z włączaniem stron

(Jan Szatan) #1

Witam! Od paru chwil mam dziwny problem. Otóż, gdy chcę włączyć jakąś stronę, dajmy na to onet wyświetla mi się że nie można było się połączyć z tą stroną bo jest niedostępna (firefox). Sprawdzałem na operze i taki sam komunikat otrzymałem. Sprawdziłem na linuxie i działa. Ale co ciekawsze, sprawdziłem też na maszynie wirtualnej(spod win xp) i internet działa. Nie wiem czym jest to spowodowane, ale strasznie mnie to denerwuje. Gdyby ktos wiedział jak z tym sobie poradzić to byłbym wdzięczny za pomoc. Pozdrawiam.

(DarkPeter) #2

czyżby też Avast :slight_smile:

(Jan Szatan) #3

Zaprawdę. Aczkolwiek cały czas mam avasta i nigdy mi takich rzeczy nie odprawiał.

(DarkPeter) #4

To po dzisiejszej -wczorajszej aktualizacji Avast oszalał :slight_smile:

Chcesz się przekonać to wyłącz go na chwile i sprawdź.

(Jan Szatan) #5

Działa. Dzięki wielkie!

(chris_p) #6

Tak to musi być Avast. Ja przed chwilą jeszcze nie mogłem otworzyć żadnej strony, bo wszystkie były "zainfekowane". Ale przed chwilą pokazał się komunikat, że definicje zostały zaktualizowane i wszytko działa już.

(A Krapik) #7

niestety, nie które aktualizacje antywirusów potrafią zdziałać cuda jeśli chodzi i działanie komputera :wink: nie tylko avast ale i inne antywirusy, czasem warto wyłączyć i poczekać na następną aktualizację, po której może będzie lepiej.