Problem z włączeniem filmu na iplex.pl


(Sznuri 86) #1

Witam wszystkich. Problem jak w temacie. Mam problem z włączeniem filmu na iplex.pl. Do tego celu korzystam z przeglądarki Mozilla Firefox. Mam też zainstalowaną najnowszą wersje Javy. Podaje link do screenu ekranu podczas próby uruchomienia filmu. Z góry dzięki za pomoc :slight_smile:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7ff ... 59d86.html


(Yobartek) #2

Na załączonym obrazku ładuje się Java i jest to normalny obrazek. Może również pojawić się komunikat, że uruchomiona aplikacja zmieni domyślny profil kolorów - zezwól na to. Po zamknięciu strony z filmem wrócą właściwe ustawienia.


(Sznuri 86) #3

Ale te ładowanie trwało jakieś 2h i nic się nie załadowało. Nawet o centymetr :frowning:


(Adam Bialek) #4

http://www.ekino.tv to piracka strona. Oferuje nielegalne kopie filmów.


(Sznuri 86) #5

Panowie temat dotyczy iplex.pl


(Danielm86) #6

SzNuRi , a jak na innych przeglądarkach? Zobacz na IE


(Sznuri 86) #7

Nie jestem teraz u siebie ale pamiętam że wyświetlał się tylko napis że za chwile pojawi się monit bezpieczeństwa z prośbą o twoją zgodę i coś tam dalej ale nic się nie pojawia a napis cały czas się wyświetla. Nie wiem co jest bo u kumpeli ten napis się pojawia i zaraz znika i wszystko gra.

A dokładniej pokazuje się taka strona:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/036 ... 362b0.html

-- Dodane 11.02.2010 (Cz) 12:26 --

Dziś odpaliłem stronkę i już wszystko działa. Nie wiem co było powodem tego że nie chciało się włączyć w każdym razie dzięki wszystkim którzy zainteresowali się mim problemem. :slight_smile: =D>


(system) #8

Czy ktoś orientuje się co powinnam zrobić w następującej sytuacji.

Film wybrany, pojawia się monit o bezpieczeństwie..i niestety bezwiednie wybrałam cancel, a "w srodku" chyba bylo odhaczone cos o tym, zeby ufac/nie ufac temu dostawcy. Stawiam na nie ufac, bo teraz nie moge oglądac filmów - automatycznie przyjmuje, ze nie wyrazilam zgody.

Gdzie powinnam dodać jakiś wyjątek/usunąc z listy 'braku zgód'?

Przegladarka Mozilla 3.5.8

PS: wiem, że awaryjnie mogę uzywac IE, ale wolałabym miec taką mozliwość również na Firefoxie :slight_smile:


(Gremski) #9

wejdź na stronę z filmem albo jakąkolwiek z javą tak by w zasobniku pojawiła ci się ikonka javy (biała ikonka z filiżanką) prawo-klik na ikonce i wybierasz open control panel potem w zakładkę security. Przeglądasz wszystkie okienka w certificate type aż znajdziesz na liście poniżej taki o nazwie vividas USA Inc oraz escape media group dajesz remove zamykasz okienka odświerzasz stronę spróbować nie zaszkodzi :).

Jak nie pomoże to w firefoxie ctrl+shift + del potem klikasz na szczegóły zaznaczasz sobie wszystkie pola i wyczyść (pamiętaj jednak, że wtedy tracisz to co zaznaczasz) wtedy nie ma bata musi pokazać monit jeszcze raz