Problem z wlaczeniem firewalla

Moze to i nie problem dla co poniektorych a jednak bardzo mnie on denerwuje. Otoz w Windows Security samoczynnie (albo i nie ) wylaczyl mi sie firewall. A problem polega na tym ze nie moge go zalaczyc na nowo. Wchodzac w control panel - firewall pojawia mi sie taki komunikat :

WINDOWS FIREWALL SETTINGS CANNOT BE DISPLAYED BECAUSE ASSOCIATED SERVICE IS NOT RUNNING. DO YOU WANT TO START THE WINDOWS FIREWALL /INTERNET CONNECTION SHARING (ICS) SERVICE ?

Ja odpowiadam ze tak i wtedy kolejny komunikat :

WINDOWS CANNOT START IT

Czy ktos moglby mi powiedziec jak to wlaczyc prosze .

Proszę nazwać temat konkretnie.

Czy ten firewall to standardowy windowsowy? Jeżeli tak zainstaluj firewall z innego źródła.

tak -jest standardowy. Po pierwsze gdybys mi rzucil jeszcze jakas podpowiedzia co i z kad moge sciagnac zamiast tego firewalla a poza tym wciaz zastanawia mnie skad wzial sie ten problem i co to wogole jest ten ics czy jak mu tam :frowning: - nie znam sie na pc

W sumie racja -> http://www.dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=84&id=2164 Mam nadzieję że to ci pomoże

dzieki piekne- juz czytam i mam nadzieje ze mi to pomoze :):):slight_smile:

W sumie chodziło mi o program do zainstalowania ale co tam. Co do twojego pytania o usługi to niestety ci nie pomogę. Pozdrawiam