Problem z włączeniem gg oraz problem przy wyłączaniu kompa:(

Tak jak w temacie…

Ostatnio przeinstalowałem windowsa, ściągnąłem wszystkie poprawki i nie chce mi się włączać gg.

Dopiero po kilku/kilkunastu kliknięciach się włącza :frowning:

Ponadto przy wyłączaniu kompa wyskakuje mi kilkakrotnie takie coś:

http://img204.imageshack.us/my.php?image=fgjhah1.jpg

co mam zrobić aby wszystko było ok?? :frowning:

Na moje oko coś nie tak z połączeniem telefonu do kompa.

Wrzuć log z HijackThis

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=36654

nie mam czasu się bawić :confused:

nie ma innej rady ?

Ja za Ciebie się nie będe bawił :stuck_out_tongue:

Przeskanuj komputer jakims skanerem.

na pewno nie mam wirusa bo zmieniałem system parę dni temu!

:roll:

Reinstalacja gg z czyszczeniem rejestru. Sprawdź błędy w podglądzie zdarzeń:

Start => Panel Sterowania => Narzędzia Administracyjne => Podgląd zdarzeń

Jeśli będą jakieś na czerwono, to wklej szczegóły.

nie chodzi mi już teraz o gg bo już jest ok…

tylko jak usunąć to okno USBPHONECtrl ?? :cry:

moim zdaniem najlepiej jest po prostu usunąć ten proces programem np. JvPowerTools, albo wpisująć MSCONFIG w “uruchom”. Bardziej jednak polecam ten pierwszy sposób

niestety też mam ten problem. pisalem juz kilka razy do gadu-gadu ale nie odpowiadają w tej sprawie. na google jest ogolnie malo postow dotyczacych tego problemu z gg. to chyba pokazuje jak wielu internautow uzywa gadu gadu 7.1 oraz ma oryginalny windows i go aktualizuje. wiekszosci aktualizacje skonczyly sie na pokazaniu komunikatu o nielegalnosci systemu. nie wiem ktory build gadu jeszcze z radiem nie bedzie mial tego buga, na chwile obecna pozostaje nam uzywac gg 6.1 :frowning:

a ja was pocieszę i powiem wam że mam identyczne problemy z moją machiną tzn. przy każdym wyłączaniu kompa muszę zamykać proces USBPHONECtrl (mam modem Motoroli) i moje gg również uruchamia się jak ma “dobry dzień”. Dysk formatowałem 2 dni temu i jest wciąż to samo. A więc nie ma się chyba co martwić i trzeba się poprostu do tego przyzwyczaić.