Problem z włączeniem GTA IV na laptopie(nie widzi karty graficznej dedykowanej)

Witam Was, mam nadzieję, że mi pomożecie. Mam GTA IV z dodatkami ORYGINALNE na steam’ie i gdy uruchamiam pokazuje mi TYLKO 22 MB karty graficznej, chociaż tak naprawdę mam 4 GB…

Nie wiem już co robić, robiłem już masę rzeczy, które są napisane w necie i nadal nic…

Moja specyfikacja:

Windows 8.1

CPU: Intel Core I7  3,5 Ghz.

RAM: 16 GB

Grafika: GeForce GTX 860M (4GB)

Jeżeli chodzi o to, jest to laptop Lenovo Y50-70

 

 

Mam najnowsze sterowniki etc.

Proszę o pomoc bo bardzo chciałbym pograć no ale nie da rady…:frowning:

Z góry dzięki.

Nie da się włączyć gry klikając PPM na ikonce i wybierając “uruchom z procesorem graficznym nVidia”?

To również próbowałem, nadal to samo. Po za tym mam non stop włączoną TYLKO Nvidie,a nie kartę zintegrowaną. 

Patche najnowsze do GTA wgrane?

Przecież STEAM je instaluje z automatu. Więc nie wiem o czym do mnie mówisz.

Sprawa rozwiązana, proszę o zamknięcie tematu.

Zainstaluj proteze postaci windows game live bez tego gra nie ruszy

http://download.microsoft.com/download/E/6/1/E61EE391-8B89-425D-A80A-614A44FD3345/gfwlivesetup.exe

ustaw jeszcze pliku GTAIV.exe zgodność z windows 7 lub vista

Bez obrazy ale napisałem, że sprawa ROZWIĄZANA zanim coś napisałeś. Po za tym STEAM wszystko to INSTALUJE, nie jestem tępakiem moi drodzy. 

Jak rozwiązałeś ten problem bo mam to samo i Nw co zrobić proszę pomóż

Masz to samo, w sensie identyczne parametry ?

Nie Gta 4 nie widzi mojej dedykowanej karty

Może takiej nie masz :wink: a poważnie, podaj na jakim urządzeniu uruchamiasz grę.

I3-3150
Gtx 660m
8 ramu
W każdej innej działa

@Diablo555555 Może trochę więcej życzliwości? Ludzie tu poświęcają swój czas żeby Ci pomóc a Ty jesteś po prostu chamski.

PRzecierz nie jestem chamski

Siemano, pomógł by ktoś rozwiązać ten sam problem? Również u mnie odpala się na integrze:(

Masz już temat, to tam oczekuj odpowiedzi - Gta 4 nie wykrywa mi karty graficznej!