Problem z włączeniem komputera, po części rozwiązany,lecz jak temu zaradzić i co było przyczyną?

Cześć.Dzisiaj rano gdy chciałem włączyć komputer spotkał mnie przykry widok.Otóż mój komputer podczas ładowania się paska Windowsa dostał bluescreena ( na prawdę nie mam pojęcia co tam pisało,pojawiał się na 0,5 sekundy ).Po ponownym uruchomieniu ,za wskazówkami komputera uruchomiłem go z sprawdzaniem plików.Coś tam posprawdzał i zasugerował,aby uruchomić go,wtedy gdy wszystkie pliki działały.No i udało się komputer działa lecz na dysku E pojawiły mi się takie pliki i taki folder.

 

http://imgur.com/a/B8xBX

Z góry dzięki za pomoc, w rozwiązaniu tego dziwnego problemu.

 

 

A , i komputer jest całkiem nowy,ma zaledwie z miesiąc,tak więc dziwny ten bluescreen.

Komputer został zainfekowany! Przedstaw problem raczej w dziale Bezpieczeństwo.

Skąd taki pomysł? Po czym wywnioskowałeś? Po zrzutach ekranu mi to wygląda bardziej na zwyczajne pliki, które tworzą się podczas instalacji Microsoft Visual C++ Redistributable lub Microsoft .NET Framework. Myślę, że bardziej prawdopodobne jest to, że aktualizacje systemu coś namieszały. Sam kilka miesięcy temu miałem takie przypadki, że po aktualizacji systemu był Blue Screen lub po prostu komputer nie wstał. Ba! Raz mi aktualizacje wpłynęły niekorzystnie na stan dysku SSD.

Stało się tak,że brat instalował jakąś gre z internetu ( darmową ), no i z tym zainstalowało się jakieś badziewie microsoft visual c++ 2005 (było tych plików kilka,jeden miał x86 a mój komputer to 64).Myślicie,że przez to ? I czy te pliki mogę normalnie usunąć ? CO do zainfekowania komputera, to raczej by mi się normalnie nie włączył,lub dalej jakoś wyłączał albo wolniej chodził,ale nic takiego nie zauważyłem,ale puszcze na noc skanowanie.

 

Mam Panda Free Antivirus.Zostawić , czy lepiej wymienić na AVG?

Więc ?

Ktoś coś ?

To Microsoft Visual C++ Redistributable nie jest badziewiem. Instaluje się to przy wielu grach i jest wymagane do uruchomienia/działania gry.

No właśnie wiem,lecz po zainstalowaniu tej gry i tego programu,komputer zaczął się nie włączać.Poza tym pojawiły się pliki właśnie tego programu,więc wnioskuje,że to może być wina.Mogę te pliki co są pokazane na screenach usunąć ?