Problem z włączeniem komputera

Witam,Dziś gdy włączyłem mój komputer coś się posypało:JAk włączam to sie pojawia jak uruchomić system windows bo wystąpił jakiś błąd, jest kilka możliwści :“uruchom w trybie normalnym”,“w trybie awaryjnym” etc.Jak uruchomię,normalnie,to się resetuje.Jak w awaryjnym to pisze “press esc to end loadnig d347bus.sys”,jak nic nie zrobię to sie znowu uruchamia ponownie,a jak wduszę ten esc to sie pojawia “press esc to end loadnig STPD.sys”(mogłem czasem pomylić kolejność pojawiania sie tych komunikatów).Probowałem z płytą z systemem win xp ale tam jak doje do “wciśnij r by naprawić” wciskam to r się pojawia jakaś smieszna konsola przywracania systemu,tylko nie wiem co tam wpisać.Nie urządza mnie reinstalacja systemu.Szukałem wszędzie o tym,ale nic nie znalazłem.

Pozdrawiam

igoman ![-o<

Spróbuj zrobić test pamięci RAM - MemTest’em - a co do konsoli odzyskiwania to trzeba tam podać hasło administratora do systemu.

igoman

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu oraz popełniając błędy gramatyczne. Proszę więc zapoznać się w pierwszej kolejności z całym regulaminem forum, a następnie używając przycisku zmien.gif

W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika oraz mogą zostać wyciągnięte surowe konsekwencje.