Problem z wlaczeniem komputera

Witam. Wczoraj gdy chcialem zmienic wyglad mojego windowsa xp na windows 7, pobralem 3 pliki ktore umozliwiaja ta zmiane. Wszystko bylo opisane krok Po kroku. Aby zmiana zaczela dzialac nalezalo zresetowac komputer i wlasnie tak zaczal sie problem. Od tej pory jest tak ze wlacza sie czarny ekran, nic nie da sie zrobic i komputer sie resetuje. Probowalem reset biosu, wlaczanie awaryjne lecz to nic nie dalo. Dzieje sie tak samo jak przedtem. Bardzo prosze o jakies podpowiedzi.

Dodane 11.08.2012 (So) 11:41

proszę o jakies podpowiedzi. To pilne.

Na forum masz jak odzyskać ważne dane jeżeli system się nie chce włączyć.

I pozostaje przeinstalować system, też się kiedys w to bawiłem i to samo miałem , w takie gówna nie warto się bawić :x Pierw trzeba dokłądnie czytać co się dzieje po instalacji na forach, pierw wygogluj coś czego nie jesteś pewien :slight_smile:

jak bierzesz aby system uruchomił się w trybie awaryjnym to też masz czarny ekran??

Spróbuj opcję bez sterowników zaawansowanych od grafiki nie pamiętam dokładnie ale coś w stylu Tryb z VGA powinno się to nazywać.

Jak tylko się uruchomi to radzę wywalić tego przerabiacza na win7.

Jeśli znajdziesz inny działający to przemyśl czy warto to po pierwsze zaśmieca system po drugie zabiera RAM i spowalnia prace kompa.