Problem z włączeniem komputera

Witam, mam ten problem od dwóch tygodni. Włączam komputer wszystko ładnie idzie, aż do momentu gdy pojawia mi się zielone tło z napisem witamy ( takie same tło jak było wcześniej,chyba przy każdym systemie windows 7 jest takie same) i później czarny ekran widać tylko myszkę i nic się nie dzieje. Jak jest nais Witamy to też jest myszka i tam to kółko się ładuje, a później jak jest ten czarny obraz to nie ma tego kółka, żadnych ikon, nie ma nawet paska startu po prostu nic tylko myszka. Wiecie, co może być tego przyczyną, posiadam Windows 7

Cześć

  • [*:29br0dgd]Czy w trybie awaryjnym problem też występuje (w trakcie startu systemu wciśnij F8 i wybierz tryb awaryjny)?

Jak uruchomisz komputer i będziesz na tym ekranie z myszką, wciśnij Ctrl +Shift+Esc, przejdź do zakładki Aplikacje, na dole kliknij Nowe zadanie… wpisz explorer.exe i kliknij ok.

W trybie awaryjnym ten problem nie występuje.

Problem pojawił się nagle, ale żadnych sterowników, ani niczego innego nie instalowałam.

Dałam tylko uruchom system normalnie.

Gdzie moge znaleźć to przywracanie ?

Jak naciskałam Ctrl+Shift=Esc. Ładowało się kółko, a później zniknęło i nic mi nie wyskoczyło nadal czarny obraz i myszka

Cześć

Narzędzie Przywracanie systemu

Tylko właśnie nie dam rady tak zrobić bo nie mam nawet paska startu aby móc to zrobić. Wiecie może, co jeszcze może pomóc, a jak nic to co mogło się zepsuć. Komputer nie dawno kupiłam, wszystko było oki aż do teraz.

Cześć

Nie pamiętam czy z trybu awaryjnego można uruchomić narzedzie przywracania systemu. Sprawdź.

Jeżeli nie da rady, czy posiadasz płyte z systemem? Jeżeli tak uruchomo komputer z płyty i przywróć system:

przeglad-metod-naprawy-problemow-uruchamianiem-windows-t497796.html

Po uruchomieniu komputera wciśnij F8, następnie wybierz Napraw komputer dalej postępuj według poradnika przeglad-metod-naprawy-problemow-uruchamianiem-windows-t497796.html#p3131322 (od punktu 3), w punkcie 5 wybierz Przywracanie systemu (przywróć system do momentu kiedy system działał).