Problem z włączeniem laptopa

Witam. Posiadam następujący problem. Podczas pracy na laptopie odłączyłam go na chwilę od bieżącego zasilania, w celu zmiany miejsca pracy. Kilka minut później został podłączony do innego gniazdka. Okazało się, że ekran jest ciemny, widać co prawda pulpit, jednak w bardzo ograniczonym stopniu. Próbowałam rozjaśnić ekran, lecz wszystkie ustawienia były w normie. Wyłączyłam laptop używając menu start. I od tej pory laptop w ogóle nie działa, świeci się tylko dioda od ładowania, kiedy laptop jest podłączony do prądu. Z góry mówię, że jeśli chodzi o sprzęt to jestem totalnie zielona. :expressionless:

Najprawdopodobniej została uszkodzona przetwornica matrycy ekranu. W warunkach domowych trudna do naprawy, wymiany. Skieruj światło latarki lub jakieś lampki na ekran po normalnym włączeniu laptopa. Jeśli ujrzysz nieco jaśniejszy obraz Pulpitu, to potwierdzi moje przypuszczenia. Laptop powinien mieć włączony swój akumulator i ładowarkę.

Komputera wgl nie da się włączyć. Kiedy jeszcze działał ekran był strasznie ciemny, prawie nic nie było widać, więc możliwe, że masz racje. Z góry dzięki.

Jeśli tak, to może być niestety jeszcze gorzej. Bez serwisu się raczej nie obejdzie.

karolina5897 ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.