Problem z włączeniem programów wymagających Internet

Witam,

Zrobiłem formata, zainstalowałem liveboxa, następnie firefoxa oraz kilka softów pokerowych (programy do gry w pokera przez internet). Wszystko działało jak należy, póki nie zrobiłem restartu komputera po zainstalowaniu karty graficznej. Niejtóre mi działają, niektóre nie.

Objawia się to tym, ze softy jednej fimy robią jakby od nowa update (po czym wyskakuje błąd, że nie ma połączenia z netem o_O), a na innej ładuje się step1, potem robi się mały update, następnie znowu wczytuje się step1 i się soft wyłacza.

Poza tym jak sciągam firefoxem jakis programy np. instalke Net Framework to nie chce mi się plik odpalić (występuje błąd), a jak ściagnę to samo internet explorerem to wszystko działa jak należy.

Dodam też , ze po ponownym formacie, instalując tylko pokera + karte graf. i robiąc resa znowu wszystko się popsuło. Po trzecim formacie, gdzie zainstalowałem wszystko poza grafą po resie o dziwo wszystko działało. Niestety po instalacji grafy i kodeków problem znów się powtórzył.

Od czego to się bierze?

Pozdrawiam

Od tych programów do Pokera.

Po zainstalowaniu systemu, zainstaluj dobry program antywirusoway i uaktualnij go potem wszystkie krytyczne aktualizacje dla Windows i dopiero te Pokerony.

Zrobiłem tak jak mówiłeśi bez rezultatów. Jakieś inne pomysły?