Problem z włączeniem windows7

Witam. Gdy włączam system operacyjny Windows 7 na swoim laptopie to jest napisane pres F2 to setup,jak się to naciska to się zawiesza laptop.Co się stało i jak uruchomić system? Czy muszę na nowo instalować system?(trochę by mi było szkoda rzeczy znajdujących się na nim )

Gdy teraz włączałam wyskoczyła inna stronka czarna,jest na niej wymieniony sprzęt ram,procesor…itd. a na samym dole jest napisane “wprowadzenia ustawień…”" i stoi stronka

Miłego dnia życzę i dziękuję za pomoc.

F2 to najprawdopodobniej przycisk, po którego wciśnięciu włącza ustawienia BIOS. Aby uruchomić system po prostu go nie wciskaj.

jak nic nie wciskam to nic sie nie zmienia stronka stoi… większosc klawiszy nie działa tylko da sie jeszcze ecs wlączyc… a tak to klawisze nawet nie działają.

Dodane 30.05.2010 (N) 13:59

nawet nie pokazuję mi się stronka z logowaniem plików… tylko od razu stronka by wcisnąć f2…a jak wciskam f2,… to już opisałam wyżej co się dzieje

F2 to przycisk wejścia do biosu. A tak w ogóle to na tym twoim laptopie był już zainstalowany wcześniej windows 7 czy nie ?

Działał i się posypał czy ty go dopiero instalowałeś ? Bo wygląda tak jakby wysypał ci się boot loader lub wysypał się system po nieumiejętnej konfiguracji uprawnień kont użytkowników . A tak w ogóle to fakt że staje dęba przy próbie wejścia do biosu świadczy o tym żeś sobie coś namieszałeś i to zdrowo. Opisz dokładnie problem co wcześniej ustawiałeś i czy nie wchodziłeś do biosu i tam nic nie mieszałeś a tak w ogóle na przyszłość jak będziesz coś instalował zrób sobie dwie partycje.

burgundek , nazwij proszę temat konkretnie, bez zbędnych problemów w tytule. Inaczej wyciągnę konsekwencje. Przeczytaj ten temat. http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?f=16&t=394978