Problem z włączeniem windows7


(Fiolka 89) #1

Witam. Gdy włączam system operacyjny Windows 7 na swoim laptopie to jest napisane pres F2 to setup,jak się to naciska to się zawiesza laptop.Co się stało i jak uruchomić system? Czy muszę na nowo instalować system?(trochę by mi było szkoda rzeczy znajdujących się na nim )

Gdy teraz włączałam wyskoczyła inna stronka czarna,jest na niej wymieniony sprzęt ram,procesor..itd. a na samym dole jest napisane "wprowadzenia ustawień...."" i stoi stronka

Miłego dnia życzę i dziękuję za pomoc.


(Jacop96) #2

F2 to najprawdopodobniej przycisk, po którego wciśnięciu włącza ustawienia BIOS. Aby uruchomić system po prostu go nie wciskaj.


(Fiolka 89) #3

jak nic nie wciskam to nic sie nie zmienia stronka stoi... większosc klawiszy nie działa tylko da sie jeszcze ecs wlączyc... a tak to klawisze nawet nie działają.

-- Dodane 30.05.2010 (N) 13:59 --

nawet nie pokazuję mi się stronka z logowaniem plików... tylko od razu stronka by wcisnąć f2...a jak wciskam f2,... to już opisałam wyżej co się dzieje


(system) #4

F2 to przycisk wejścia do biosu. A tak w ogóle to na tym twoim laptopie był już zainstalowany wcześniej windows 7 czy nie ?

Działał i się posypał czy ty go dopiero instalowałeś ? Bo wygląda tak jakby wysypał ci się boot loader lub wysypał się system po nieumiejętnej konfiguracji uprawnień kont użytkowników . A tak w ogóle to fakt że staje dęba przy próbie wejścia do biosu świadczy o tym żeś sobie coś namieszałeś i to zdrowo. Opisz dokładnie problem co wcześniej ustawiałeś i czy nie wchodziłeś do biosu i tam nic nie mieszałeś a tak w ogóle na przyszłość jak będziesz coś instalował zrób sobie dwie partycje.


(Monczkin) #5

burgundek , nazwij proszę temat konkretnie, bez zbędnych problemów w tytule. Inaczej wyciągnę konsekwencje. Przeczytaj ten temat. http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?f=16&t=394978