Problem z własnym forum!

Mam forum!! I nie wiem Jak wyłączyć gości!!

I jest to uciążliwe, bo wszyscy piszą, a nie są zarejestrowani!!

(moje forum: PhPBB by Przemo)

Za pomoć dzieki!!

Pozdro BaKa

Poszukaj takiej opcji w Panelu Administratora ze nie da sie pisac jako gosc. Nie pamietam dokladnie gdzie to sie tam znajduje ale na pewno cos takiego jest :slight_smile:

No właśnie szuakm!! Ale nie moge znaleść !!

Prosze o dokładną lokalizacje!!

Wchodzisz w PA szukasz zakladki “Report post” i klikasz “Configuration”, pokaza ci sie opcje i zaznaczasz ostatnia z mozliwych “Allow no Guests”, i po problemie :slight_smile:

PS. Sorki ze to po anigielsku ale kozystam w tym momecie z dema przemo na jego stronie :slight_smile:

W panelu administracyjnym

Pytanie, gdzie masz to forum ??

Twoje własne, czy na przykład na fora.pl etc. ??

To chyba nie ma znaczenia na “polozenie” PA??

PS. Ten “Report Post” to 3 opcja od dołu, jak bys posiadal polska wersjie i nie umial znalesc :slight_smile:

W serwisach oferujących takie rozwiązania - gotowe fora - może brakować pewnych rozwiązań. Więc nie jest to takie pozbawione sensu.

Dla każdego forum trzeba nadać prawa userów osobno.

Wchodzisz do --> Fora --> zezwolenia --> wybierasz forum, któremu chcesz nadać uprawnienia --> tryb zaawansowany --> i tu ustawiasz, kto co może

lub w trybie prostym – > zarejestrowani

tak jest na fora.pl

@Monczkin, nie znam sie na tym az tak dobrze, ale z tego co pisze BaKa ze korzysta z “przemo” to wnioskuje ze korzytsa z jakiegos hosta na styl szept.net albo haa.pl(nie wiem bo ne napisal) a w takim przypadku to znajdze to tam gdze napisalem :slight_smile:

Samurai nie kwestionuję niczego ani nie upieram się :slight_smile:

Masz rację, niech BaKa się określi

@Monczkin tez sie przy niczym nie upieram :slight_smile: Baka napisze czy mu sie udalo czy nie i koniec gadki :slight_smile:

Panel Administracyjny -> dział, część Konfiguracja -> zakładka Dodatkowe -> Restrykcja całkowita dostępu dla niezarejestrowanych (bodajrze 12 pozycja od góry)

Monczkin , a czy widziałeś kiedyś, by jakikolwiek darmowy serwis oferował forum by przemo?