Problem z WMP czyli Windows Media Player

(radzik radzik) #1

JAkieś 2 tygodnie temu zapodałem formatkę, bo usunięto mi (w sensie osoba również korzystająca z kompa...) sterowniki. Więc komputer świeżutki. Tym razem mam taką sytuację, że WMP odtwarza mi mp3 i inne cuda ale jak otwieram video jakieś to zamula kompa i odtwarza bez dźwięku. Co więcej jak uda mi się w ogoóle to zamknąć to zostaje w procesach i musze ręcznie to stamtąd usuwać. Są zainstalowane k-lite codec pack w kompie ale to już standard, że to instaluje i nigdy nie było problemów. Jeszcze jedna sprawa: przez pewien czas pokazywał się komunikat jak uruchamiałem kompa, że "Launchapplication" jest jakiś problem z uruchomieniem czy ze nie udało sie uruchomić, jakoś tak. Ale po robieniu loga combofixem do innego problemu z pendrivem na tym forum już zgłoszonym i restarcie kompa już tego komunikatu nie było dlatego nie mogę zrobić screena i wkleić tutaj. Co może być tego przyczyną??

(Czachass) #2

hmm miałem kiedyś problem podobnego typu ale z innym playerem. Winę za problem znalazłem właśnie w K-lite. Wczesniej też miałem oki ale potem zaktualizowałem do najnowszej wersji i sie zaczeło. Spróbuj odinstalować i zapodaj inne kodeki np FF, ja ich używam i nie mam problemu

(radzik radzik) #3

Dzieki, to jednak wina sterowników. Coś jest nie za bardzo w tej najnowszej wersji k-lite codec packa.Odinstalowałem i pomogło. Może nie działa super ale działa. PZdr.

(Czachass) #4

nie instaluj nigdy mega pack bo to dopiero syf

(tores1977) #5

kodeki zainstaluj wersja Vista , na XP też działają niema zadnych problemów

(Czachass) #6

co to za kodeki?