Problem z WMP11 po inst. Vista icon pack v2 ultiamte

Witam

Postanowiłem dziś zmienić ikionki XPka na te z Visty za pomocą programu Vista icon pack v2 ultiamte, zains. w trybie normalnym, zrestartowałem i uruchomilem w trybie awaryjnym, “załączyłem start icon patching”, po wykoaniu patchowania system sie zrestartował i juz w trybie normalnym wybrałem “rebuild icon cache” no i ikonki ładnie zmienione, narazie 0 problemów prócz jednego z WMP11 a mianowicie:

ffc82dc9722a1799m.jpg

Nie wiem dlaczego do tego doszło(moze dlatego ze podczas paczowania ikon wybrałem przy IE7 NO a przy WMP10 or lower YES)… wie ktoś może jak to naprawić? Czy przeinstalowanie WMP11 coś poprawi?

Ikonki mp3 i avi są poprostu puste (białe), choc pliki mp3 i avi otwierają sie, no ale na takim WMP11 obłużyc sie nie da… #-o

prosze o pomoc

pozdrawiam

SOGA , spróbuj przeinstalować WMP i/lub zmienić thema w WMP :slight_smile:

Jak zmienić te theme?

SOGA a nie lepiej viste sobie zainstalować mniej problemu by było :wink: vista będzie chodzić miodzio na takim kompie jaki masz tylko nie wiem jak z muzyczną CreAtive 5.1 + Audigy bo ja mam problem nie samo wity :wink: :wink:

rafal_odb , ale nie wiadomo czy kolega ma na nowy system kasę :stuck_out_tongue:

A piratów z otwatymi rękoma nie przyjmujemy [-X :lol: 8)

spoko. :zdrowie:

Ja jestem takiego zdania że jak sie nie ma karty graf. ktora obsługuje DX10 to nie ma sensu ins. Visty :wink:

Moja nie stety nie obsluguje DX10, choc wiem, ze na moim kompie spokojnie by śmigała Vista - ale póki co wole zostać przy XP Pro

Wracając do problemu, procz przeins. WMP11 jest jakieś inne rozwiązanie?

Tak, zmiana kompozycji systemu. Mi pomogło :stuck_out_tongue:

No mi nie stety nie… :?

A gdybyś odinstalował ten Vista Icons Pack ??

I możesz jeszcze po tym spróbować przywrócić system do stanu sprzed kilku dni.