Problem z wmplayerem

(Mariusz504) #1

Od jakiegos czasu mam problem z wmplayerem zaraz po wlaczeniu go zachowuje sie dosc normalnie ale,po kilku sekundach zaczyna wariowac co to znaczy? zuzycie CPU nagle wzrasta do wartosci 100% lub zblizonej do tej wartosci i zaczyna pobierac cala pamiec wirtualna a takze zasoby ram..skanowalem system szukajac jakich kolwiek wirusow robali i innych uzywajac anty wirusa lub ze strony windows ad aware i innych nie wykazalo to niczego a wmplayer szaleje dalej co ciekawe po wylaczeniu go wszystko wraca do normy jakby nic nigdy nie bylo inne programy dzialaja normalnie zreinstalowalem nawet system porbujac czy wersja 10 bedzie dzialala normalnie czy nie ale to jest to samo ...czy spotkaliscie sie z takim problemem ??

(qrczak13) #2

A co otwierasz za pomocą WMP, że tak mieli?

(Asterisk) #3

Zmień tytuł na konkretny używając funkcji icon_edit.gif

Inaczej temat poleci do śmietnika.

(Mariusz504) #4

chodzi o to ze nie musze nim nic otworzyc wystarczy ze go wlacze i zaczyna mielic nie wiem czego on wlasciwie szuka lub co probuje zrobic....

(JNJN) #5

mariusz504

Byłeś o coś proszony.JNJN

(qrczak13) #6

Jak masz firewalla to go na nim zablokuj.

I zobacz w podglądzie zdarzeń czy nie ma tam czasem jakichś wpisów na czerwono w zakładce aplikacje i system z czasu włączenia WMP.

(Mariusz504) #7

Sprawdzilem i nie mam go w firewall''u a w podgladzie zdarzen tez nie ma zadnych wzmianek bo przeciez byc chyba nie powinno "przeciez on chodzi poprawnie"wedlug kompa,dzis sciagnalem i zainstalowalem wmp11 myslac ze cos to zmieni ze moze gdzies byl blad ...i o dziwo jest to samo,nie wiem co robic i poco on pobiera ta cala pamiec ram ...jak mozna to naprawic ,a wlasnie,zauwazylem tez ze jesli wzrosnie system idle proces to zmniejsza sie jego wykorzystanie procesora(czy ma to jakies powiazanie nie wiem ,czy to ze zaktualizowalem biosa moglo by miec znaczenie??

(qrczak13) #8

Spróbuj:

otwórz wmp > narzędzia > opcje > biblioteka > monitoruj foldery > usuń wszystkie.

Przeinstaluj stery od grafy.

Wywal wszystkie kodeki.

Wklej logi Logi HJT i SR