Problem z wolnym komputerem

Witam mam problem poneiważ na windows 7 występują takie niepłynne animacje jak rozwijanie pasków itp jest to strasznie niepłynne ale nie zawsze. Srpawdzone i wtedy dysk jest użyty na ogół 0-1 % a procesor 1-10 wymieniłem zasilacz , płyte główną , pamięć ram , dysk i nic ale wszedłem teraz na tryb awaryjny i nie ma takich zwolnień jak na normalnym trybie. Sterowniki do grafiki próbowałem przeróżnych bios zaktualizowany , sterowniki do płyty wgrane z płyty producenta więc o co może chodzić ? Windows świeżo po instalacji więc wirusy odpadają. Myślałem że to coś od grafiki ale koledzy mają tą samą i nie mają takiego problemu i testowałem ją także occt i nie wykazało żadnych błędów , sprawdzałem także na zintegrowanej grafice bez zmian. Proszę o szybką pomoc

W trybie awaryjnym część funkcji jest wyłączona. Spróbuj coś porobić z ustawieniami wizualnymi Komputer>PPM>Właściwości>Zaawansowane ustawienia systemu>Wydajność.

Czy Windows został zaktualizowany do najnowszej wersji włącznie z Service Packiem?

Aktualizacje scągam pokolei jakie narzuci windows no teraz sprawdziłem na normalnym trybie tylko z wyglądem klasycznym i jest ok ale jak dam wygląd normalny ale bez aero to już sie zaczyna więc coś jest nie tak specjalnie zobaczyłem u siebie w bibliotece czy problem taki występuje ale wszystko tam jest ok a komputer o wiele słabszy zintegorwana karta graf , 4 gb ram

Możesz posprawdzać, która z zaznaczonych opcji może to powodować. W dodatku w opcjach graficznych Nvidii ustaw na wydajność.

ustawione na wydajność i nic kurcze to jest tak że przy włączeniu komputera tak 1,5 minuty jest ok a poźniej jakieś co 2-3 kliknięcia jest niepłynna animacja.

Instalacja systemu była przeprowadzana niedawno i system jest czysty?

Może skorzystaj z funkcji naprawy systemu: Win+R>CMD>Uruchom

wykonałem ale bez zmian :C tak system jest czysty.