Problem z Wormsami

Otóż mam taki problem. Wormsy4, Worms 3D oraz Worms Forts w czasie ładowania wszystko idzie dobrze. W momencie kiedy powinno pojawić się menu pokazuje mi komunikat o tym że program wykonał nieprawidłową operację i nastąpi jego zamknięcie i czy chce wysłać wiadomość do microsoftu a w przypadku Wormsów4 od razu ląduję w windowsie. Dodam że jeszcze niedawno wszystko działało dobrze.

Proszę o pomoc

Oryginał?

Zainstaluj najnowsze sterowniki do grafiki.

Jeśli oryginał to sprawdź wymagania sprzętowe, jeśli nie to poszukaj ich w necie. Jesli okaże się że to nie jest wina sprzętu to spróbuj odinstalować i zainstalować grę spowrotem. Nie masz za mało wolnej pamięci na dysku?

Próbowałem już instalować na nowo ale nic to nie dało. Wymagania sprzętowe spełniam

Spróbuj może tak:

Start>Uruchom tu wpisz dxdiag

nast. zrób test i sprawdż zakładki. U mnie w ten sposób wyszedł żle zainstalowany Direct X- brak wsparcia dla 3D.

Ja mam ten sam problem z Worms Word Party. Wszystko działało dobrze aż do dzisiaj. Gdy ma się pojawić menu gry, gra mi wychodzi do windowsa. Nie wiem dlaczego tak się dzieje bo nie instalowałem nic nowego na kompie?

Ja mam wlasnie taki sam problem.Szukam roznych rozwiazan i nie moge nic madrego znalezc.Tez mi wszystkie Wormsy,oraz kilka innych gier nie dzialaja.Objawy ,takie same jak powyzej opisaliscie.Wczesniej mialem system xp pro z sp2 wszystko chodzilo,mialem direct x 09 b,kilka nowszych gier wymagalo wersji 09c.wtedy mi nie chodzily.

Zainstalowalem niedawno nowy system xp media center z direct x09c.

te nowsze gry teraz chodza,a wlasnie Wormsy i kilka innych przestalo dzialac.Posciagalem wszelkie mozliwe patche i dalej nic.Czy to moze byc wina directa,czy cos jeszcze?..a wszystkie gry mam oryginalne.

może naciśnijcie na ikone gry prawym klawiszem/właściwości/zgodność/uruchom w trybie zgodności/i wybrać winows 2000/98

to nic nie daje…

gra jest kompatybilna z xp.

A skoro chodzila wczesniej i nie chodzi, to nie jest zadne rozwiazanie