Problem z wpisaniem ' o z kreską'

od jakiegos czasu mam neta i mam porblem z wpisaniem ‘o z kreską’ tzn ze kiedy używam skrotu alt+o nie wpisuje się ’ o z kreską’ ani nawet samo ‘o’ reszta skrotw działa poprawnie, nie wiem czego to może być wina…z gory dzięki za odpowiedzi

spróbuj nacisnąć

SHIFT lewy i CTRL lewy

:arrow: Polskie znaki

prawy ALT i o

pisalem już że prawy alt + o nie ma efektu, SHIFT lewy i CTRL lewy taki myk działa wiedziałem o niem ale to jest niezręczne chce mieć normalną pisownie jeszcze zaglądne do tych polskich znakow co podpowiadacie…kurcze ciulowo taki pisac

Złączono Posta : 15.08.2006 (Wto) 23:44

kurcze moze tamte programy byly by dobre do skrotow ale poco ma mi sie na poczatku windowsa jakis program uruchamiac jak moze go tesh na pewno nie byc, podejrzewam ze wlasnie mam ten problem z ‘o z kreska’ gdyz jakis inny program przejmuje ten skrot jednak tylko takie mam podejrzenia pomozcie mi chce miec normalna pisownie bez jkais tam programow co zra pamiec!

Poczytaj To i To

dzieki stary heh wlasnie ja tesh mam manualną optymizację tunup2004 a te o z kreką mam przyjemność teraz napisać óóóóóóÓÓÓÓÓÓ bylo tak gdyz jeszcze wprogramach typu hotkey gydy wciskalem prawy alt pojawial sie skro ctr+alt aaa juz mnie to nie intereuje dzieki

problem stary jak skróty klawiaturowe :mrgreen: