Problem z wpisem

Witam jest to mój 1 post i od razu chciałbym przedstawić problem wygląda on tak:

http://img232.imageshack.us/my.php?image=111lb3.jpg

Chce, aby w komputerze było czysto i przejżyście, a takie coś nie daje mi spać. PROSZĘ o pomoc. Chodzi mi o to jak to usunac?

Zapoznaj się proszę z tą stroną i zmień tytuł na

konkretny. Inaczej temat poleci do śmietnika.

W programie Ccleaner masz apcje usunięcia takich wpisów

poprawiłem chyba wszystko juz jest dobrze…

ten pomysl z ccleaner nie dziala wyskakuje cos takiego:

http://img134.imageshack.us/my.php?image=sddqe7.jpg

prosze pomozcie…

hajcik , usuń te pliki torrent z pulpitu bo rażą w oczy :confused: a co do tematu to może zaisntauj sobie jeszcze raz nero i wtedy je usuń przez “dodaj/usuń”…

Niekiedy w wyniku nieudanej deinstalacji bądź manualnego usunięcia zainstalowanych programów w oknie „Dodaj/Usuń programy” pozostają nieaktualne wpisy, które nie dają się usunąć kliknięciem na przycisk Dodaj/Usuń. Jest na to jednak inny sposób:

W kluczu:

HKEY_LOCAL_MACHINE/Software/Microsoft/Windows/CurrentVersion/Unistall

znajdują się podklucze, w których przechowywane są informacje o zainstalowanych programach. Usunięcie takich podkluczy powoduje usunięcie wpisów z listy programów Dodaj/Usuń. Należy jednak pamiętać, że operacja taka usuwa tylko wpisy w rejestrze. Po zainstalowanych programach mogą jeszcze pozostać inne pliki, np. typu .dll, które należy zlokalizować i usunąć ręcznie.

nie da sie zainstalowac tej wersji gdyz jest napisane ze ero jest juz zainstlowane na kompie, szukalem podkklucze rzeczywiscie byly usunolem wszystko niestety problem nie zniknal, pomozcie blagam to razi w oczy ;/

hajcik , a czy starsze wersję Nero idzie zainstalować? I czy te Nero 8 było legalne??

starsze nero mozna zainstalowac po usunieciu tych kluczy, a te nero bylo legalne

hajcik , a jak zainstalujesz starsze nero to znika problem czy nie??

nie jest nowe nero w dodaj/usun i to i to jest

W dniu 04.05.2008 , o godzinie 21:35 został dopisany post przez hajcik

sciagne nero moze sie uda zainstalowac

W dniu 05.05.2008 , o godzinie 22:09 został dopisany post przez hajcik

dobra zainstalowalem nowe dzieki wszystko jest juz ok