Problem z wpisem

(Faziziom) #1

Witam jest to mój 1 post i od razu chciałbym przedstawić problem wygląda on tak:

Chce, aby w komputerze było czysto i przejżyście, a takie coś nie daje mi spać. PROSZĘ o pomoc. Chodzi mi o to jak to usunac?

(Asterisk) #2

Zapoznaj się proszę z tą stroną i zmień tytuł na

konkretny. Inaczej temat poleci do śmietnika.

(huber2t) #3

W programie Ccleaner masz apcje usunięcia takich wpisów

(Faziziom) #4

poprawiłem chyba wszystko juz jest dobrze..

ten pomysl z ccleaner nie dziala wyskakuje cos takiego:

prosze pomozcie..

(Łukasz14) #5

hajcik , usuń te pliki torrent z pulpitu bo rażą w oczy :confused: a co do tematu to może zaisntauj sobie jeszcze raz nero i wtedy je usuń przez "dodaj/usuń"...

(ybu) #6

Niekiedy w wyniku nieudanej deinstalacji bądź manualnego usunięcia zainstalowanych programów w oknie „Dodaj/Usuń programy” pozostają nieaktualne wpisy, które nie dają się usunąć kliknięciem na przycisk Dodaj/Usuń. Jest na to jednak inny sposób:

W kluczu:

HKEY_LOCAL_MACHINE/Software/Microsoft/Windows/CurrentVersion/Unistall

znajdują się podklucze, w których przechowywane są informacje o zainstalowanych programach. Usunięcie takich podkluczy powoduje usunięcie wpisów z listy programów Dodaj/Usuń. Należy jednak pamiętać, że operacja taka usuwa tylko wpisy w rejestrze. Po zainstalowanych programach mogą jeszcze pozostać inne pliki, np. typu .dll, które należy zlokalizować i usunąć ręcznie.

(Faziziom) #7

nie da sie zainstalowac tej wersji gdyz jest napisane ze ero jest juz zainstlowane na kompie, szukalem podkklucze rzeczywiscie byly usunolem wszystko niestety problem nie zniknal, pomozcie blagam to razi w oczy ;/

(Łukasz14) #8

hajcik , a czy starsze wersję Nero idzie zainstalować? I czy te Nero 8 było legalne??

(Faziziom) #9

starsze nero mozna zainstalowac po usunieciu tych kluczy, a te nero bylo legalne

(Łukasz14) #10

hajcik , a jak zainstalujesz starsze nero to znika problem czy nie??

(Faziziom) #11

nie jest nowe nero w dodaj/usun i to i to jest

W dniu 04.05.2008 , o godzinie 21:35 został dopisany post przez hajcik

sciagne nero moze sie uda zainstalowac

W dniu 05.05.2008 , o godzinie 22:09 został dopisany post przez hajcik

dobra zainstalowalem nowe dzieki wszystko jest juz ok