Problem z wsearch i z programami z panelu sterowania

Na początku pragnę wszystkich powitać, gdyż jestem nowym użytkownikiem tego forum.

Zwracam się do wszystkich z ogromną prośbą. (dosyć długo szukałem porady i nigdzie nie mogłem znaleźć, być może źle szukam) Mam dziwny problem i nie wiem jak go naprawić (wystąpił już poraz drugi, za pierwszym razem stawiałem system od nowa ale wiąże się to z instalowaniem wszystkich sterowników itp od nowa…) Mianowicie problem polega na tym, że gdy kliknę PPM i wybiorę sortój według to nie wyświetlaja mi się żadne informacje tylko malutkie prostokąty, kolejnym objawem jest to, że nie mogę otworzyć w panelu sterowania Centrum sieci i udostępniania, Centrum kopii zapasowych i przywracania, Opcji zasilania, Personalizacji i pewnie jeszcze kilka rzeczy sie znajdzie. :frowning:

(chcę zaznaczyć, że pracuje na viscie od niedawna może jakies 4-5 dni i praktycznie nie wiem za wiele na temat tego systemu)

Gdy wchodzę w start>services.msc> ro przy usłudze idsvc jest napisane Nie można odzcytać opisu kod błędu 15100, ten sam błąd występuje przy NetTcpPortSharing oraz przu usłudze wsearch. Natomiast przy usłudze Licencjonowanie oprogramowania kod błędu 1168.

Ściągałem wsearch 4.0 dla visty ale przy odpaleniu wyskakuje komunikat “Ta aktualizaca nie ma zastosowania do systemu”

Bardzo proszę o wypowiedzi na ten temat i porady co mogę zrobić, żeby to wszystko spowrotem działało …

http://img134.imageshack.us/img134/3285/problemn.jpg

Kapatek , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif