Problem z wtyczką FlashPlayer na YouTube. Ulega często awari

W nowym laptopie SAMSUNG RC 710 z preinstalowanym systemem Windows 7 Home Premium podczas oglądania drugiego filmu z YouTube pojawia się komunikat o awarii wtyczki FlashPlayer. Po odświeżeniu strony komunikat znika i można dalej oglądać filmik, ale przed następnym filmem problem się powtarza. Tak się dzieje na przeglądarkach: IE 8 i 9 oraz FF 7.0.1 i 8.0. Na Chrome można oglądać bez problemu, nie ma komunikatu o problemie. Przeinstalowywałem wtyczki FlashPlayer’a (obecnie wersja wtyczki oraz ActiveX to 11.0.1.152), ale to nie pomogło. Z racji, że procesor jest x64 to instalowałem wtyczki x32 oraz x64 oraz przeinstalowałem SP1. Na nic.

Gdzie jest problem? Z tego co szukałem w internecie to kilka osób zgłaszało taki sam problem w tym laptoppie. Problem jest z Win, wtyczka czy sprzętowy? Zgłosić to do SAMSUNG’a?

Z racji, że komputer jest nowy to nie ma możliwości, że coś jest zainstalowane co blokuje wtyczkę. Nie instalowałem na nim (poza Avastem oraz FF) żadnego innego oprogramowania.

Spróbuj wejść na youtube’a, puścić jakiś filmik, prawoklik na film i ‘ustawienia’ - odznaczyć opcję ‘włącz przyspieszenie sprzętowe’. Daj znać czy działa.

Działa. O to chodziło :slight_smile: Dzięki graaabex

Radził bym ci wgrać najnowsze drivery od karty graficznej i zostawić włączona akceleracje gpu w ustawieniach FlashPlayer. Dodatkowo zaktualizuj FlashPlayer do wersji 11.2 lub co najmniej 11.1