Problem z wtyczką FlashPlayer na YouTube. Ulega często awari


(Marunde) #1

W nowym laptopie SAMSUNG RC 710 z preinstalowanym systemem Windows 7 Home Premium podczas oglądania drugiego filmu z YouTube pojawia się komunikat o awarii wtyczki FlashPlayer. Po odświeżeniu strony komunikat znika i można dalej oglądać filmik, ale przed następnym filmem problem się powtarza. Tak się dzieje na przeglądarkach: IE 8 i 9 oraz FF 7.0.1 i 8.0. Na Chrome można oglądać bez problemu, nie ma komunikatu o problemie. Przeinstalowywałem wtyczki FlashPlayer'a (obecnie wersja wtyczki oraz ActiveX to 11.0.1.152), ale to nie pomogło. Z racji, że procesor jest x64 to instalowałem wtyczki x32 oraz x64 oraz przeinstalowałem SP1. Na nic.

Gdzie jest problem? Z tego co szukałem w internecie to kilka osób zgłaszało taki sam problem w tym laptoppie. Problem jest z Win, wtyczka czy sprzętowy? Zgłosić to do SAMSUNG'a?

Z racji, że komputer jest nowy to nie ma możliwości, że coś jest zainstalowane co blokuje wtyczkę. Nie instalowałem na nim (poza Avastem oraz FF) żadnego innego oprogramowania.


(Grabm) #2

Spróbuj wejść na youtube'a, puścić jakiś filmik, prawoklik na film i 'ustawienia' - odznaczyć opcję 'włącz przyspieszenie sprzętowe'. Daj znać czy działa.


(Marunde) #3

Działa. O to chodziło :slight_smile: Dzięki graaabex


(Rmk) #4

Radził bym ci wgrać najnowsze drivery od karty graficznej i zostawić włączona akceleracje gpu w ustawieniach FlashPlayer. Dodatkowo zaktualizuj FlashPlayer do wersji 11.2 lub co najmniej 11.1