Problem z wtyczkami(plug-in) Youtube i reklamy

Witam.Mam problem dotyczący reklam i filmików na http://www.youtube.com. Mianowicie nie wyświetlają mi się prawie wszystkie reklamy i filmy. Są one zastąpione w postaci obrazka “play” np…: (gdy włączamy muzykę). Jest to spowodowane prawdopodobnie brakiem wtyczek, czyli plug-in/ów. Na każdej stronce, gdy są one potrzebne można je ściągnąć. Ale nie zawsze się to udaje i z resztą komu by się chciało za każdym razem to pobierać. Jakieś kilka dni temu było wszytko ok. Aktualnie korzystam z Opery10 i Google Chrome. Możliwe, że Adobe Flash Player jest coś winien, ale jak już pisałem kilka dni temu było wszystko w porządku.

P.S Z góry dzięki za odpowiedź… I sory, że nie wstawiłem obrazka jak to dokładnie wygląda, ale niestety czas i łącze na to nie pozwala…;(

Pozdrawiam Mr. Kr.

przetestuj to na firefoxie no i przy okazji zaktualizuj flasha do najnowszej wersji

Mr. Kr. ,

Poczytaj Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.