Problem z wtyczkami

(Piopoks) #1

Mam taki problem zainstalowałem niedawno Windows-a XP (media center) i przy otwieraniu stron czasem jest napisane: "kliknij aby pobrać wtyczke" mam pytanie czmu teraz tak jest a wcześniej (przed zainstalowaniem Windows-a nowego a wcześniej też miałem tego windows-a) nie bylo tego?? prosze o szybką odp. Dzięki z góry pozdrawiam :smiley:

(Monczkin) #2

Laik15 to zależy od przglądarki internetowej. Nie wszystkie rzeczy są w systemie czy w przegladarce i dlatego musisz doinstalować pewne elementy

(Ygor) #3

podejrzewam ze w starym windowsie miales juz zainstalowane wtyczki niezbedne do otwierania stron - zawsze tak jest ze jak swiezo postawisz syystem to np ie nie posiada macromedia flash playera, firefox chyba tez nie i po prostu przy pierwszym wejsciu np na onet dostaniesz info ze nie masz danej wtyczki i jesli ja sciagniesz to juz wiecej nic ci nie wyskoczy. sciagnij i bedziesz mial spokoj (oczywiscie jesli wiesz co sciagasz)

(Piopoks) #4

Dzięki ale oco chodzi z tym: (oczywiscie jesli wiesz co sciagasz)

(boczi) #5

Czasem na stronach są niebezpieczne elementy - po prostu czytaj, co instalujesz.

(Ygor) #6

zapewne przeglądarka będzie chciała zainstalować Macromedia Flash player - to mozesz smialo instalowac co do pozostalych rzeczy to nie powinno byc problemow jezeli beda to produkty znanych producentow ale nie instaluj lepiej nic z podejrzanych stronek - zreszta zdrowy rozsadek to nakazuje