Problem z wyborem karty graficznej

Witam mam problem mój komputer ma następujące parametry:Intel Pentium 4 2.80 GHz>>512 DDR>>Płyta główna AS ROCK>>

>>Zasilacz 300 W (Od razu był z obudową). Płyta ma wejście PCI-E. Na kartę mam przeznaczone od 250-300 zł. Jaką kartę mogę kupić która będzie najlepsza do mojego sprzętu.

Jakie karty są lepsze Ge-Force czy Radeon

Moim zdaniem karty GeForca są lepsze niż Radeona.Masz słaby zasilacz więc kup GeForce 7300GT :mrgreen:

Pozdrawiam K Jocz-Borowski

Proszę nazwać temat konkretnie. Od czego masz dział Hardware? Przenoszę.

kolejny fanboy :x i tutaj się grubo mylisz, bo radki hd3850 nie mają konkurenta ze strony nvidii w tej półce cenowej, 8600gts jest dużo od nich słabszy.

Zasilacz do wymiany, jeśli był z obudową to pewnie jakiś codegen, mustang itp

Do P4 nie bierz karty mocniejszej niż 7300gt GDDR3 / 7600GS GDDR3. Weź Palit 7300GT 256MB GDDR3 i będzie OK

No tak.HD3850 jest tani bo 550zł ale i tak hit jest 8800GT oto link http://www.idg.pl/news/132033/Goracy.po … D3870.html

Pozdrawiam K Jocz-Borowski

taa 2x droższy od hd :?

8800GT to hit, ale dla ludzi z grubszym portfelem. W swojej półce cenowej HD3850 to hit. Fakt że AMD nie ma karty high end lecz te ze średniej półki cenowej od nich nie mają konkurencji ze strony nvidii

Nie można powiedzieć, ze karty nvidii są lepsze. Trzeba uwzględnić półkę cenową. Bo jeśli mówić ogólnie, to Nvidia miała sporo niewypałów, jak np seria fx, wtedy radki 9xxx tłukły na ryj serię FX. Radeon x850xt dorównuje a nawet przewyższa wydajność 7600GT… chociaż ATI święte też nie było…

Jak się nie ma obeznania na całym rynku kart graficznych to lepiej się nie wypowiadać, bo takie teksty jak “nvidia górą” ; “karty nvidii są lepsze od radeonów” to tylko fanboye wypowiadają.

Zresztą odeszliśmy już od tematu :stuck_out_tongue:

Powracając do niego…

TOMSON14 jaka firma tego zasilacza? coś czuję codegena ale wolę się upewnić.

Firmy nie ma :confused: