Problem z Wychodzeniem na pulpit z gry

mam problem

o tuz

gram w

cs,a 1.6

gram

gram i wychodze sobie podczas gry do windows by pogadac na gg wychodze raz ladnie dziala wychodze drugi a wychodze za 3 razem i mi sie komp tnie i musze go resetowac :confused: co jest? ja (jeden z najlepszych graczy w cs,a w polsce ) musze miec godne warunki i prosze o pomoc pzdr

Podaj konfigurację sprzętową i zmierz temperatury.

Jaki masz zasilacz? (firma i moc)

Przejrzyj:

:arrow: Optymalizacja i odchudzanie Windowsa XP - opis krok po kroku

:arrow: Czyszczenie i optymalizacja

:arrow: Optymalizacja systemu windows xp

:slight_smile:

Przeskanuj PC AVG Antispyware po update, następnie wklej raport na Forum.

moze problem tkwi w karcie graficznej ? kompa ma dobrego chlodzenie tez (3 wiatraki) i wogole temp jest w porządku

A co ma wspólnego temperatura z wychodzeniem z gry do windowsa? :shock: Po prostu z niektórymi grami nie ma problemu a z innymi są.Ja jak wychodzę z CS do windowsa to gdy wracam do niego to trochę to trwa,pamiętam,że z jakieś gry gdy wychodziłem do pulpitu i chciałem do niej wrócić to wyskakiwał błąd:Wystąpił błąd z aplikacją … i zostanie ona zamknięta.Dużo też zależy od konfiguracji kompa.

Ile masz pamięci RAM?

512 DDR 2 KArta : Radeon x550 , Procesor :

Intel Pentium 4 531, 3000 MHz (15 x 200)

Złączono Posta : 21.05.2007 (Pon) 9:59

TEMPERATURY:

Płyta główna 39 °C (102 °F)

Procesor 40 °C (104 °F)

Aux 47 °C (117 °F)

WDC WD1600JS-00NCB1 35 °C (95 °F)

Złączono Posta : 21.05.2007 (Pon) 12:22

pomozecie czy nie ?

pamięci za wiele to nie masz jak do gier, jeżeli jeszcze masz jakieś programy dzialające w tle, szczególnie antywirus tp może to powodować wysyłanie z pamięci RAM danych na plik wymiany i zwisy, przy sytuacji odwrotnej, jeżeli jeszcze karta grafiki nie ma zbyt dużo pamięci i szynę 64 bitową to moze być to przyczyną, pamięć szybka ale nie ma jej za wiele, sugerowałbym Ci na czas gry wyłączyć zbędne aplikacje działające w tle i zwiekszenie pamięci RAM. Oczywiście moż to być też sprawa gry, niektóre są tak napisane, że w normalnym trybie po dłuższym czasie grania zawieszają komputer. Spróbuj czy problem występuje z innymi grami.

tak counter strike ma male wymagania :

Ram 128

Procek : 800Mhz

Karta 32MB

i czego miala by mi sie ciąc ?: /

inne gry sie nie tną tylko ta co ROBIC ?

Ale to normalka dla cs’a … że po powrocie z winy sie zmula … kilka sekund i można ponownie grać, to chyba wszystkich dotyczy. No chyba, że ma sie extra sprzęt. :slight_smile:

Mi dodatkowo wywala sie grafika … gram gram i boom … cisza, monitor sie wyłącza i pomaga tylko reset … to dopiero masakra…

;/ Ja mam to samo wychodze do windows wchodze i mi zamula. ale jak wejde nastepnym razem to juz nie wejde w cs,a bo komputer sie bloczy i restarta trzeba :confused: mi o to chodzi . Jak narazie mi nikt nie pomógl

Złączono Posta : 21.05.2007 (Pon) 19:14

co mam zrobic ? no CO ? !!