Problem z wydobywaniem się dzwięku z głośnika

Witam wszytkich :stuck_out_tongue: po przeinstalowaniu kompa z głosników nie wydobywa mi sie zaden głos. NIe moge znalesc dobrych sterowników i motma sie z tym juz ponad 2 tygodnie moja karta dzwiekowa to Sis 7012 Audio device a płyta głowna Esc k7s5a, winows xp . Co mam robic prosze o pomoc z deka dziekuje…

KLIK

NO sciagnełem to i co dalej jak to mam zainstalowac własciwie co mam zainstalowac??

Wypakowujesz archiwum ZIP i uruchamiasz plik SETUP.EXE #-o

Znaczy rozpakowac to co sciagnełem rozpakowałem i mam tam jakies foldery i nei wiem dalej ?? jest jakis plik setup odpalillem to instaluje sie troche i po chwili jakis error wyskakuje

“Jakiś” error? Może więcej szczegółów podasz?

:-k

Skoro Error, to wejdź tutaj (pierwsza pozycja na liście TOP DOWNLOADS)

UpadeteDriverForPlugAndPlayDevices Sie tak nazywa :stuck_out_tongue: i jakies tam cyferki i ok i jaknaciskam ok to wyskakuje Fail to instal audio driver for window xp . Setup will exit naciksam ok i sie zamyka instalacja

Dodane 31.05.2009 (N) 16:22

Sciągnełem to i nadal ten sam error

barca1593 ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

Proszę poprawić pisownię w opisie problemu. W celu dokonania korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Przed instalacją nowych odinstaluj pozostałości poprzednich sterowników, wyczyść je też z menadżera urządzeń.

Menadżera urządzeń:P?? troche cimniawy jestem:P

START - Uruchom i wpisz “devmgmt.msc”

Tylko nie namieszaj w nim za dużo :wink:

Dalej to smao…:frowning:

Jakie dokładne te cyferki?

Dodane 31.05.2009 (N) 23:00

Jakie dokładnie te cyferki?

dokladnie to -536870397

Dodane 01.06.2009 (Pn) 20:05

Pomoże ktoś??

Dodane 03.06.2009 (Śr) 15:04

Czyli ze nikt na tym forum nie wie jak to zrobic ;>??