Problem z wydrukiem cdn

Ello.

Kupiłem nową głowicę z tuszem do mojej drukarki bo ta stra podobno była zaschnięta.

Wkładam, chcę wydrukowac a tu znowu lipa :!: :!: :!:

Dalej drukuje na zielono.

No i co teraz radzicie :?: :?: :?:

Jaka to drukarka?

HP Deskjet 3325 (stare to ale służy"ło" dość dobrze)

Wyrównanie głowic robiłeś???

Zobacz ten temat, wprawdzie nie dot. windowsa ale… przeczytaj http://ubuntuforums.org/showthread.php?t=216457 (post usera Joeb )

Być może przyjdzie Ci na myśl rozwiązanie.

:expressionless: Eee… no… dzienks za podanie stronki “rokko” ale niestety nie umiem zawartego tam języka angielskiego.

Gdyby się dało to prosiłbym coś w wersjii językowej najlepiej włoskiej lub ewentualnie francuskiej.

A jak zrobić wyrównanie głowic :?: :?: :?:

Masz tu przetłumaczone przez leciwy translator google :smiley: może coś z tego zrozumiesz :lol: [klik]

PS. W tym wypadku wyrównanie cardridge-ów nic nie da, to nijak się ma do zaistniałego problemu. Ale jeżeli bardzo chcesz to w opcjach drukowania powinna być opcja wyrównywania. PPM na drukarce -> zakładka usługi (services), powinno być tam coś takiego jak np. wyrównaj/oczyść.

Acha w powyższym tłumaczeniu (nie wynika to bezpośrednio z treści ale sugeruje rozwiązanie) autor postu proponuje aby wydrukować coś na jednym pojemniku tuszu (czarnym). Kolorowy ma być wyjęty (o ile to w ogóle możliwe).

W zaawasowanych właściwościch drukarki jest możliwość ustawienia koloru wydruku .

Gdy wyjmuje tusz czarny to drukarka nie drukuje nic bo cały czas jezdzi po kartce tym miejscem gdzie znajduje się (wyjęty) tusz kolorowy.

To tak jakby w ogóle nie łapała tuszu czarnego.

PS. A tak w ogóle to jak zainstalować stery do niej w viscie bo te które mam są do XP?? Udało mi się je zainstalować w viscie jednak

dzisiaj złożył mi wizytę mój bratanek który upierał się że wie jak usunąć problem więc zostawiłem mu kompa na 30min i tyle narobił że

usunął mi drukarkę i teraz kompletnie nie wiem jak ją zainstalować ponownie :smiley: :smiley: :smiley:

Jak zainstalować drukarkę opisałem w [tym] temacie

Dobra zainstalowałem drukarkę ale znowu drukuje na zielono.

To znaczy chwilę drukowała dobrze na czarno ale po ok. 1/4 strony znów zaczęła na zielono.

CO ROBIĆ :?: