Problem z wydrukiem na HP!

Kupiłem nowy tusz i drukuję sobie CV+zdjęcie.Wydruk liter jest OK,tylko zdjęcie wychodzi takie lekko w paski poziome.Czy to wina kardridża,czy też jakieś złe ustawienia wydruku,czy też zdjęcie ma za małą(bo ma) rodzielczość?

A może jaka drukarka.

Jakie sterowniki do drukarki.

Na jaką masz jakoś ustawionem, jeśli na roboczą to normalne, że moga być paski

lub jeśli np. masz zaznaczone drukuj tylko czarne i do jakośc xero, no to nic dziwnego …

Pisz trochę dokładniej …

No cóż włącz czyszczenie głowic! I po problemie! Możesz również wyrównywanie.

Spróbuj też ustawic w opcjach wydruku, najwyższą jakość wydruku :wink: :wink:

W końcu udało mi sie w miarę dobrze wydrukować,choć był komunikat(że kardridż jest nieprawidłowy)nie jest to oryginał.

Może ma mniej precyzyjne głowice jak oryginalne HP?

Mam pytanie dodatkowe(bo nigdy nie sprawdzałem)ile wydruków(chodzi o tekst)można stworzyć mając kardridż o poj.42 ml?

zależy od czcionki i czy pogrubione litery ale powiem ci ze od groma :smiley: zalezy od jakości jaką sobie ustawisz itp. :slight_smile:

Taaaaaaaaa,to bardzo precyzyjna odpowiedź!Dzięki!

Drogi kerimusie

napisałeś, że cart jest nie oryginalny a zatem mało prawdopodobne jest aby jakość wydruku była zadowalająca. A zatem pozostaje Ci tylko czyszczenie głowic (opcja) oraz ustawienie najwyższej jakości wydruku (pamiętaj, iż to wydatnie wpływa na prędkość drukowanej strony i zużycie wkładu - można uniknąć drukując samo zdjęcie a potem resztę tekstu poprzez podwójne podłożenie kartek). Natomiast jeśli cart jest po regeneracji to najprawdopodobniej to jest przyczyna - żywotność to max dwie regeneracje. Jeśli to nowa podróbka to wychodzi, że raczej podłej jakości ( rozumiem Cię, bo znam ceny nowych cartów do hapeków). To tyle w tym temacie. :roll:

Masz rację,wychodzi teraz szydło z worka.Za jakość się niestety płaci!

Jak drukowałem na oryginalnym kardridżu nie było żadnych sensacji a teraz masz babo placek.