Problem z wydrukowaniem niektórych PDF-ów

Witam,ć

Dziwne dla mnie i dotąd niespotykane.

Drukuję za pośrednictwem sieci domowej.

Dokumenty WORD drukuje jak dotąd bez problemu, PDF-y …do dziś też - jeden z nich (jakis tekst) został wydrukowany w postaci pionowych kresek, jakby ktoś przecinki co iles tam tab-ów stawiał.

Przyszedł mi do głowy drobny eksperyment - otworzyłem ten dokument i zapisałem raz jeszcze za pomocą PrimoPDF - nowy dokument dał się wydrukować.

O co w tym biega?

Pozdrawiam:)

W czym drukujesz PDF’y ?

Najlepszą darmową tego typu wirtualną drukarką jest PDFCreator więc proponuję z niego korzystać.

Jeżeli korzystasz z Foxit Reader, to miałem podobną sytuację. Ale okazało się, że długo się ładowało :wink:

Do drukowania używam … drukarki;) Nie wiem co napisać - stare HP + pewnie jakieś firmowe oprogramowanie. Chodzi mi o drukowanie na papierze, nie wirtualne.

PDF otwieram Adobe Reader 8 i tym programem również otworzyłem ten nowy PDF (utworzony za pomocą PrimoPDF) przed drukowaniem.

To był tekst.

Teraz próbowałem stronę mieszaną - zdjęcie wydrukuje tekstu nie widać. Na innej drukuje tabelkę a kilku słów obok nie. W zdaniu potrafi wyrzucić niektóre słowa lub wstawiać te kreseczki. Grzebie w ustawieniach, ale w najlepszym efekcie i tak nie drukuje pewnych elementów, np. jakiś emblemat firmowy w nagłówku.

Nie wiem o co biega;)

Heh, to się nie zrozumieliśmy.

Spróbuj użyć innej przeglądarki PDF, :arrow: PDF-XChange Viewer.

Spróbuję, dzięki:)