Problem z wygaszaczem :(((

(E111) #1

Mam problem z wygaszaczem ekranu. Kiedy klikam na tę zakładkę (XP Professional) pojawia się następujący komunikat " Podczas uruchomienia "shell32.dll,Control RunDLL C:\Windows\System32\desk.cpl, Ekran wystąpił błąd wyjątku" Nie wiem co to oznacza Brakuje mi jakiegoś pliku?? Panowie, proszę pomóżcie :):slight_smile:

(system) #2

Sebastian zamknął poprzedni temat, który znajdował się w złym dziale, ale wspólnie postanowiliśmy, że go usuniemy.

Pozdrawiam

(E111) #3

I bardzo słusznie - żle wygładało to na stronie głównej.Przepraszam najmocniej za zamieszanie :):):slight_smile:

(Golden Finger) #4

Spróbuj uruchomić te ustawienia przez Start-Uruchom - rundll32.exe shell32.dll,Control_RunDLL desk.cpl,,1

Jeśli nie będzie można to trzeba naprawić system z plyty XP. Jesli umiesz instalować system to i naprawę też dasz radę zrobić. Jeśli nie, trzeba poprosić jakiegoś kolegę, który się trochę na tym zna.

A przede wszystkim sprawdź czy masz ten plik (desk.cpl) w systemie.

Pozdrawiam

8)

Golden Finger

(Asterisk) #5

Nic z tego nie rozumiem :smiley:

(system) #6

Elaa napisała ten temat w dziale Sprawdzone Porady. Było już kilka wypowiedzi, ale nie dotyczących tematu i to jeszcze w tym dziale. Wtedy Elaa napisała temat w tym dziale. No a trzeba było jakoś powiadomić o tym, że został usunięty, gdyż było tam kilka wypowiedzi. (no ale niestety nie na temat) :slight_smile:

Pozdrawiam :slight_smile:

(E111) #7

Niestety poprzez Start-Uruchom nie uruchamia się :frowning: Czeka mnie upojny wieczór z płykami XP :(:(. Hm.. może ktoś mi powie, skąd taki błąd? Źle zainstalowany system?? Jakiś wirus mi namieszał?? Chciałabym wiedzieć, aby uniknąć czegoś pododbnego w przyszłości:):):slight_smile: (Czyli trzeba wyjaśnić jak krowie na rowie :smiley: ).