Problem z wykryciem kontrolera Wiimote

Witam tak jak w Temacie Posiadam bluetooth i Wiimote na PC, od kilku dni mam problem. Mianowicie po wyszukaniu urzadzenia za pomocą “Dodaj urządzenie Bluetooth” i nie wybieraniu klucza dostępu, na liście widnieje kontroler pod nazwą “Nintendo RVL-CLT-01” i wszystko wygląda dobrze lecz po kliknięciu w OK i ponownym sprawdzeniu “Pokaż urządzenia Bluetooth” lista znowu jest pusta, a na liście kontrolerów NIE zostaje dodany jako “joystic nintendo”, z tego co sprawdziłem wszytko wygląda dobrze jednak we Właściwościach “Nintendo RVL-CLT-01” zaraz po dodaniu do listy urządzeń bluetooth nie widać żadnych usług. Testowane na 2 rożnych komputerach z win7 i Xp wcześniej, nie było nigdy problemów, na win 7 ikona kontrolera nie znika ale jest “szara” a kontroler pod żadnym Windowsem nie może się zsynchronizować :frowning: podejrzewam ze problem po stronie Bloototh nie kontrolera testowałem również za pomocą BlueSoleil_2.3 lecz niestety nie wyszukuje usługi a kontroler widać w zasięgu, niestety nie można doprowadzić do stanu conected ;(

Proszę o Wasze porady ja znajdę inny bloototh i sprawdzę bo to raczej tylko jego wina programowo raczej nic bo 2 komputery o całkowicie różnej konfiguracji przestały reagować tego samego dnia :frowning: jeśli uda nam się to rozwiązać, szczegółowy opis przyczyny zostanie na forum by służył innym, tego rodzaju problemów nie znalazłem, dlatego lepiej napisać o tym tu :slight_smile:

czekam na Wasze posty i propozycje, pozdrawiam.

Bekon , nazwij proszę temat konkretnie, bez zbędnych problemów w tytule. Inaczej wyciągnę konsekwencje. Przeczytaj ten temat. http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?f=16&t=394978