Problem z wykrywaniem drugiej karty graficznej

Witam mam laptopa Asus K53TK ,

procesor: AMD A6-3420M with Radeon HD Graphics (4CPUs) ~1,5GHz ,

Windows 7 64 bity ,

dwie karty graficzne AMD Radeon HD 6520G (słabsza) i AMD Radeon HD 767M,

Niedawno formatowałem laptopa partycją recovery . Po tym jak wszystko się zainstalowało zauważyłem AMD Vision Engine Center w dwóch miejscach gdzie zawsze były napisane dwie różne karty są podane dwie pierwsze słabsze . Z tego co wiem po uruchomieniu gry epsza karta automatycznie się aktywuje , więc uruchomiłem grę potem zminimalizowałem wszedłem w rozdzielczość ekranu< ustawienia zaawansowane i widzę że w typie karty jest wyświetlona nazwa tej słabszej… czyli że w tym momencie jest używana ta słabsza. Pomyślałem że może trzeba zaktualizować sterowniki bo to wbiłem na stronę producenta AMD wybrałem okreslony model tej lepszej karty jak to zawsze bez problemu robiłem i po tym jak chcę zainstalować wyskakuje powiadomienie Nie można porać programu AMD Catalyst Mobility ponieważ w komputerze jest zainstalowany niezgodny sprzęt lub oprogramowanie. W tym komputerze nie ma odpowiedniej karty. Czyli wychodzi na to że tak jakby laptop nie widział tej karty i traktuje te sterowniki jako obce. Sprawdzałem w menedżerze urządzeń i normalnie wykrywa tą kartę słabszą i lepszą. Proszę was o pomoc bo ja już nie wiem co z tym zrobić .

Cześć,

PPM na pulpit > Konfiguruj przełączanie grafiki > Wysoka wydajność procesora graficznego

Z wyrazami szacunku,

Lewanxd

Własnie ustawiałem dla każdej gry osobno wysoką wydajność i śmigają gry tylko własnie martwi mnie to że naprzykład nie mogę sobie zaktualizować sterowników tak jak napisałem…

Dodane 03.06.2013 (Pn) 13:01

wie ktoś może jak rozwiązać problem z tą aktualizacją sterowników do karty graficznej ?