Problem z wylaczajacym sie gg

(Michal Uszynski) #1

Hey. Mam taki oto problem. Po 2 krotnym kliknięciu na kontakt w gg i pokazaniu się okna dialogowego gg się wlącza i jest pokazywane coś takiego:

Takie informacje zostaną wysłane do gg i dalej jakis dłuugi log nie wiem czy go wklejać. Przeinstalowanie nic nie dało , próbowałem też ze starą wersją gg ale jest tak samo . Inne komunikatory też nie działaja próbowałem na spiku i na icq za każdym razem wyłączaja się...

Dzieje sie tak od 2 dni , kiedy to zainstalowałem kilka programów: outpost firewall. przed chwila zauwazylem ze blokował on reklamy gg może to jest winą? Uaktywniłem tez wtedy ochrone rezydentną Avastu. Zainstalowałem też Konektora TP ale jestem już po jego deinstalacji. Próbowałem wyłączyć Firewall , ale to nic nie dało. Pomóżcie, bo nie wiem co robić...

(Lost World) #2

Być może tak.

Zakładam , że używasz zwykłego GG.Zainstaluj np : Tlen'a i wtyczkę GG.I odblokuj w FW , nie wiem jak to jest w

wiesz , o co mi chodzi , by poprostu komunikator mógł poprawnie pracować.

(Spectatorx) #3

Odinstaluj i nie szarp sobie nerwów! ! !

A tak poważnie to zainstaluj sobie jakiś inny komunikator i z niego korzystaj jako komunikatora gg, np. Miranda jest bardzo fajnym komunikatorem.

(Agatonster) #4

michal.uszynski

Zobacz Wystąpił problem z aplikacją gg.exe i zostanie ona zamknięta.

Przepraszamy za kłopoty

Pozdrawiam

(sdar) #5

michal.uszynski - Na forum obowiązuje używanie polskiej pisowni (włączając w to znaki typu ą, ś, ć, ł, ó itd). Zastosuj się proszę do tej zasady i popraw błędy. W przeciwnym wypadku temat może wylądować w koszu.

(Michal Uszynski) #6

Jak otworzyć rejestr, bo pierwsza metoda podana w tamtym temacie nie działa.

(Rlk120) #7

start > uruchom > regedit > ok

(Michal Uszynski) #8

Dzieki. Byłoby fajnie jakby ktoś mi jeszcze powiedział skąd pobrać wtyczke gg do tlena

(Lost World) #9

http://ekipa.tlen.pl

(Michal Uszynski) #10

Dzieki za pomoc uzywam teraz tlena i wszystko gra!