Problem z wyłączeniem kompa


(Carbon20061) #1

mam mały problem niekiedy gdy wyłącze kompa poprostu daje na zamknij niby się wyłaczył a wiatraki w kompie dalej chodzą musze w tedy przytrzymac przycisk power ten na kompie i po chwili się zgasi niewiem czemu tak jest to zdarza sie co jakis czas .


(Krasnal666) #2

Na Viście Ultimate PL 32 bit miałem to samo - wróć do XP (chyba wina niedopracowanych sterowników).


(Mirek W) #3

U mnie przed wgraniem odpowiednich sterowników Komputer sie bez końca restartuje mówimy o sterownikach do płyty głównej , sterowniki nie z strony nie wiadomo jakiej tylko to co proponuje Microsoft Lub stron producenta


(Carbon20061) #4

ale niewiem gdzie ich szukać na stronie msi niema


(Krasnal666) #5

VIA Chipset 4in1 Drivers do MSI KT4A-V (ostatnie są z 2007-04-20):

http://global.msi.com.tw/index.php?func ... rod_no=593


(Mirek W) #6

Nie ma czegoś takiego że kupujemy komputer i na tym koniec ma wszystko śmigać trzeba trochę poczytać i poszukać . Jak kupiłem swoją płytę główną nie miała obsługi Celerona D i trzeba było aktualizować BIOS prosta czynność ale też robiłem to pierwszy raz i pełne gac.... . Wgraj sobie Everesta i zobacz możliwe aktualizacje do twojej płyty .


(Kamiloski_) #7

Ja miałem identyczny problem, gdy zmieniłem ilość miejsca na dysku dla plików stronnicowania pamięci wirtualnej. Niestety bez reinstalacji się nie obyło :frowning:


(Kubakuderski) #8

wiem ze to glupie pytanie...ale czy ty nie klikasz przypadkiem na hibernacje zamiast na zamknij....bo zamknij trzebabylo sobie ustawic zeby bylo w menu start


(Carbon20061) #9

wiesz taki głupi to nie jestem wiem gdzie jest zamknij a gdzie hibernacje

Złączono Posta : 19.08.2007 (Nie) 18:15

Sterowniki pomogły już niemam tego problemu :smiley: