Problem z wyłączeniem programów w autostarcie

Jakie programy mam wyłączyć z autostartu aby system szybciej się odpalał na laptopie??? I czy ARES może cholernie mulić kompa??? Proszę o pomoc… :smiley:

a skąd mamy wiedzieć jakie masz programy w autostarcie? zrób zrzut ekranu i wrzuć np na imageshacka

kaktus dj ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

To już lepiej niech wrzuci loga z programu Hijack This na www.wklej.org i daj linka

Temat zamknięty panowie…Wrzuciłem Bootvisa i problem znikł. Komp śmiga o niebo lepiej więc nie ma już sensu abym robił zrzut programów…dzięks

:smiley:

To jest przejściowe,jak masz dużo śmieci w auto starcie to i tak BootVis nic nie da.Zamuli znowu,a mogłeś jeszcze bardziej przyspieszyć,optymalizacja auto start jest ważna,BootVis to pół środek.Daj screen albo log z HjThis i wtedy doradzi się co zrobić.Przemyśl sprawę.

http://wklej.org/id/111059/ Parę programów wyłączyłem ale to zbyt wiele nie dało…Tu masz zrzut z hj this.