Problem z wymaganiami do gier-dotychczas spełnianymi


(Danioss) #1

Witam!

Sprawa wygląda następująco:

Od pierwszego dnia sprzedaży mam oryginał Wiedźmaka i do tej pory na obu kompach, które posiadam, chodził on bez najmniejszych zarzutów. Już jakiś czas nie grałem (powiedzmy, że jakoś od wakacji) w tę gierkę, ale gdy dzisiaj chciałem z nudów pozabijać jakieś stworki, ukazał mi się komunikat, że minimalne wymagania nie zostały spełnione. A do tej pory wszystko śmigało, podkreślam.

Stwierdziłem, że skoro nie Wiedźmin, to może Gothic III, którego też mam oryginalnego, od dawna zainstalowanego i nawet tydzień temu uruchamianego bezproblemowo. Przy tej gierce wyskakuje całe okno, w którym myszka jest niewidoczna, a jedyne co mogę nacisnąć (trafiając na czuja kursorem) to Shutdown. No i wtedy okno się zamyka.

W czasie ostatniego tygodnia nie instalowałem nic poza jedną starą jak świat gierką - Cesar III.

Tak, reinstalowałem Gothica III, nawet 2 razy, a wiedźmina nie będę próbował, bo zgaduję, że będzie to samo ciągle. Strzelam, że to może być wina pamięci wirtualnej, ale w Advanced Vista Optimizer jest ustawione, żeby PCet sam sobie dobierał jej wartość, więc powinno stykać.

Pomocy ;<


(Marcinj10) #2

Jaki masz sprzęt? Nie zmieniałeś go ostatnio?

Masz wszystkie najnowsze stery? (Karta graficzna, płyta główna)


(Danioss) #3

zupełnie nic nie zmieniałem. gry chodziły na tym sprzęcie, który jest teraz, sterownikami też się nie bawiłem.


(Serek09 11) #4

Loreno , dobrze powiedział...najnowsze stery spróbuj zainstalować najnowszy direct (nie wiem jak sie to pisze :p) i powinno śmigać :slight_smile: