Problem z wyskakujacymi błedami krytycznymi

Witam! !!

Mam taki problem z kompem… Nie wiem czemu ale od jakiegoś czasu zaczęły mi wyskakiwać błędy krytyczne… Zaczęło sie od tego jak zainstalowałem opere najnowszy a potem już wszystko… Przeinstalowałem system i dalej sie tak dzieje… Tylko ze tym razem zainstalowałem firefoxa… Praktycznie sypie sie wszystko co włączę gry programy) ale po jakimś czasie… Nie wiem co to może być skanowałem czy programem czy są wirusy i nic nie pokazało…

W ostatnim czasie zmieniłem cześci w kompie (płytę główną, procesor i zasilacz) ale raczej to nie do tego mi sie wydaje bo przez pewien okres chodził komp dobrze… Dopuki nie zainstalowałem właśnie nowej opery… :confused:

Z góry dziekuję za pomoc…

Pozdr

Przetestuj jednak dobrze sprzęt.

Zacznij od pamięci użyj np. MemTest86+ i sprawdź zasilacz.

Czy przed instalacją sformatowałeś dysk (lub wykasowałeś)?

Czy zainstalowałeś wszystkie stery::mrgreen:

Złączono Posta : 02.10.2007 (Wto) 12:36

Przetestuj też mobo.:mrgreen:

no i przetestowałem pamięć… i coś chyba ten programik nie działa poprawnie… :confused: bo testował z kilka godzin i nic dalej jakieś procenty leciały… jakieś błędy w #2 teście wyskoczyły ale jak zrobiłem go ponownie to już nic nie wyskoczyło…

zasilacz mam hipera 530W ale chyba śmiga dobrze…

sprobuje przetestować jakimś innym programem do testowania pamięci…

jak to nie pomoże to sprobuje jeszcze raz windows zainstalować…

Na pewno nie wina Opery, zrób porządki w systemie Revo Uninstaler, CCleaner, Diskeeper, Reg Cleaner i powinno być dobrze i skan na szkodniki :wink:

0wodzu0 popraw błędy. Proponuję lekturę regulaminu. Proszę się zastosować, inaczej będę zmuszony wyciągnąć konsekwencję.