Problem z wyświetlaniem filmów na telewizorze

(Grayter) #1

Witam!

Posiadam kartę ATI Radeon 9200 oraz sterowniki do tej karty z 2004 roku (bo później chyba żadne już nie wyszły:/). Chciałbym podłączyć kabel do telewizora bezpośrednio z karty żeby móc oglądać filmy na telewizorze. Kiedyś mogłem niestety po zmianie oprogramowania wszystko się poprzestawiało :confused: Normalnie wchodząc w ustawienia ekranu--> zaawansowane-->ekrany miałem dwa przyciski zarówno przy ikonce monitora jak i przy ikonce telewizora. Można było ustawić oba na pozycję PAL co pozwalało przełączać obraz raz na telewizor a raz na monitor. teraz nie mam w ogóle tych przycisków a na buttonie TV nie mam możliwości przełączenia obrazu. Jak naprawić ten problem?

Pozdrawiam

(JNJN) #2

Poczytaj:

http://solar.blurp.org/tvout.html

(Grayter) #3

niestety opisane tam rozwiązanie nie pomaga:(

(Maniak14) #4

a przy pomocy jakiego kabla podłanczas pod telewizor, bo ja mam radeona 9600 xt i podłanczam prz cincze (nie wiem jak się to pisze poprawnie :slight_smile: ) i jak podłanczam pod swój telewizor to tylko włanczam na AV (monitor jest odłącznoy) i odrazu ma obraz bez jakich kolwiek problemów.

(Grayter) #5

dziękuję wszystkim za rady ale wróciłem do starego niezawodnego sprawdzonego windowsa i wszystko się naprawiło :))