Problem z wyświetlaniem filmów w FireFox

Dobrze się ogląda z alltube z ublockiem, blockerem pop-up, z disconnect i nic mi nie włazi, nie ma prawa. Albo Ci wlazło coś kilka dni temu z alltube, nawet to możesz mieć w superciasteczkach do zachowania w profilu Firefoxa w pliku SiteSecurityServiceState.txt - możesz tam jedno znane superciasteczko zostawić, resztę usunąć, potem plik i kliknij w zapisz. To baza danych do pliku supercookies. Potem ccleanerem wyczyść zaznaczając czyszczenie ciasteczek. Zalogujesz się ponownie.

Gdzie to mogę znaleźć dokładnie ? bo szukam i nie wiem gdzie i jakie znane superciasteczko mogę zostawić ?

Kliknij w pomoc/ informacje dla pomocy technicznej/ będziesz miał folder profilu i przycisk pokaż folder… Prawie na samym dole będzie ten plik tekstowy, czyli otwórz za pomocą notatnika. Zostaw jedno, parę znanych, resztę usuń. Potem w menu plik dasz na zapisz.

U mnie tak wygląda ten plik i Firefoxowi to nie szkodzi:

001334.jpg

To była wina alltube.tv i dziś to już naprawili. Jednak zastanawiam się, czy są jakieś filtry do ublock origin blokujące wyskakiwanie okienek w firefox i blokujące otwieranie się zakładek z reklamami. Tak, że jak uruchomie film na alltube.tv to żeby nawet nie mignęło tylko płynnie uruchomiło film.

Może mi ktoś pomóc ?

Wyskakują ankiety i inne dziadostwo. Znaczy - ublock tego nie blokuje. Disconnect nie blokuje. Można samemu kopiować adresy wyskakujących okien i dodawać do własnych filtrów, ale to mrówcza i nieskończona robota. Blokuję pop-upy i tyle.

pop-upy, tzn ? jeśli chodzi o ten dodatek, to on blokuje tylko mimo to po włączeniu filmu mignie ekran i włączy się na sekundę zakładka i znika i dopiero po tym film idzie. Można to jakoś poprawić ?