Problem z wyświetlaniem grafiki w Mozilla Firefox

Mam problem z wyświetlaniem grafiki w Mozilla Firefox. Grafika jest słabej jakości, a żeby wyświetlała sie w dobrej jakości trzeba nacisnąć kombinacje shift+r albo shift+a za każdym razem po włączeniu jakieś strony. Najgorsze ze nie wiem który program, lub sterownik w prowadził ten, nazwijmy go filtrem. Jak go usunąć lub chociaż skonfigurować by grafika od razu wyświetlała sie w dobrej jakości?

To nie sterownik ani żaden zainstalowany u Ciebie program powoduje pogarszanie się jakości grafiki przy przeglądaniu stron WWW. To, niestety, Twój kochany operator GSM, z usług którego zdaje się korzystasz łącząc się z internetem przez komórkę :slight_smile:

http://groups.google.pl/group/pl.intern … c162cd6a31

Ok, w takim razie znamy już przyczynę. A da sie to jakoś wyłączyć?

Jak widać, poprzednio o tamtej sprawie pisałem rok temu. Nie korzystam z internetu przez modem GSM i nie jestem na bieżąco w tych sprawach, ale wydaje mi się, że nie można tego wyłączyć. Kompresja odbywa się na serwerach proxy dostawcy internetu i właściwie nie ma możliwości obejścia… Jedyne rozwiązanie, to “głosowanie nogami”, czyli… poszukanie sobie innej firmy, która w ten sposób nie uszczęśliwia na siłę swoich klientów.