Problem z wyświetlaniem obrazu

Witam .

Na początku podczas grania zacinał się obraz i trzeba było zrobić reset i tak w kółko … potem problem pojawił sie na przeglądarce, gdzie szperałem po necie i nagle jeb ,myszka stoi w miejscu i znów reset, wkurzyłem się i zrobiłem formata i przez parę dni było ok… gry działały, przeglądarka również, po tych kilku dniach jak włączałem gre to pare razy mrugało czarnym obrazem i sccina , kolejny reset -_- . Teraz jak włączam komputer to dochodzi do momentu Zapraszamy, wczytuje się i nagle jeb czarny obraz zamiast pulpitu ,kursor myszki widac ale jak poruszam i nacisne pare razy na myszke znow scina. Czasem jak robie reset przez te sciny ,komputer sie wylacza, a po chwili wlacza. Obecnie siedze na trybie awaryjnym i nie ma zadnego problemu z obrazem, Dodam ze probowalem instalowac przerozne sterowniki od najnowszych po starsze, nic nie pomoglo. Jak komputer jest w biosie to sa widoczne pixele, troche kropek na czarnym tle biosa… mysle ze jesli w biosie widac takie pixele to karta chyba pada :confused: ale wolalbym wykluczyc tą opcje i narazie sprobować ogarnać ten problem . Bede wdzieczny za pomoc . Pozdrawiam

ps dodam ze odinstalowalem stery z grafy i nie ma czarnego obrazu tylko normalanie dziala system . Tylko co tera zrobic zeby gry i filmy dzialały normlanie ?

Quad q6600 2.4x4

2gb ram ddr2

Geforce 9800gt

Corsair 520w

windows 7 32 bit

Może masz jakiegoś wirusa lub program który kłóci Ci się ze sterami do karty graficznej ?

Jak dam do piekarnika to karta pozyje jakis czas i klapa

wirusow napewno nie ma , bo mam anti vira

dodam ze jak wlaczam gre to scina minimalizuje do pulpitu jak sie uda i pisze " Sterownik ekranu przestał działać ale odzyskał sprawność"

widzialem wiele problemow z takim powiadomieniem wiec mam nadzieje ze chodzi o jakies pliki

Karta fizycznie uszkodzona, do wywalenia skoro już w biosie widzisz artefakty. Śmiało możesz próbować eksperymentu z piekarnikiem, bo i tak możesz już o niej zapomnieć.