Problem z wyświetlaniem stron internetowych

Zainstalowany mam Win xp z dodatkiem SP3, IE 8, FF 11, Adobe Flash Player 11. Występują u mnie 2 problemy:

  1. Po uruchomieniu komputera długo się czeka na włączenie przeglądarki IE 8 (około 5 minut), nie wiem dlaczego i co jest tego problemem. Możecie mi w tym pomóc ?

  2. Po otwarciu przeglądarki IE 8 strona portalu onet.pl wyświetla się nie prawidłowo, tak jak widać na tym screenie: screen

W przeglądarce FF nie mam takich problemów tylko w przeglądarce IE 8 i tylko w przypadku wyświetlania strony portalu onet.pl, poza tym inne strony działają dobrze. Co jest tego przyczyną ? Możecie mi w tym pomóc ?

ad. 1 Czy Podgląd Zdarzeń pokazuje coś ciekawego?

synchronization-application-zatrzymano-dzialanie-zamknieto-t476447.html?hilit=eventvwr

windows-zawiesza-sie-ekranie-zapraszamy-t483583.html#p3047732

ad. 2 Spróbuj przeczyścić prywatne dane, np. ciasteczka, historię itp.

Pozdrawiam.

W IE 8 wyczyściłem cashe, ciasteczka cookie, historie, hasla i wszystko i jednak dalej tak mi się strona onetu włancza tak jak przedtem i nie wiem co jest :frowning:

Jeśli chodzi o podgląd zdarzeń to nie moge czegoś takiego zrobić jak mi podałeś w linku ponieważ tam jest do innego windowsa a ja mam xp. W xp nie mam wyszukaj, poza tym mam windows search 4.0 zainstalowany i nie wiem jak tam się szuka :frowning:

search.PNG

Prosze o pomoc w tej sprawie.