Problem z wyświetlaniem stron przez internet explorer

Mam problem z przegladarka internet explorer,niewyświetla stron (biała strona lub jakiś błąd,error itp).Ustawiłem sobie opere jako domyślna chodzi super,mam program viste.Jak to zmienić zeby explore zaczoł pracować jak trzeba,jak można to chciałbym się dowiedzieć pokoleji jak to mam zmienić (co gdzie itd.).Zgóry wielkie dzięki.

http://browsehappy.pl

Nic nie poradzisz na błędy w IE,

to po prostu jedna z najgorszych przeglądarek,

zajrzyj koniecznie na stronkę.

Może jest najgorsza ale wchodząc na przesłany link na GG wchodzi to IE istrona mi się nieotwiera .Jedne programy czy też pliki otwierają się tylko przez IE.Co z tym mam zrobić jak naprawić ten IE.

mozilla twym przyjacielem jest

Piszesz tak nieskładnie, że szczerze mówiąc trudno się zorientować jaki masz właściwie problem. Jak w tej sytuacji skutecznie pomóc?

I zostaw tak.

Jeśli chodzi o np. Windows Update to zainstaluj Firefoksa z dodatkiem IE Tab

Windows Vista to system operacyjny, a nie byle program. :stuck_out_tongue:

Witam,po wpisaniu jakiegoś adresu w przegłądarce IE otwiera się inny adres niż wpisanylub nic się niewyświetla(gotowe-biała strona). Jeszcze jedno brakuje dodatków do przeglądarki IE,gdzie je pobrać jak zainstalować,może wtedy będzie chodzić jak trzeba.

joandaw nie krzycz. Popraw tytuł na małe litery i nazwij go konkretnie. Skoro piszesz w dziale Problemy…