Problem z wyswietlaniem strony

(Palmereldritch1) #1

Witam,

Mam problem z wyswietlaniem stronki www.nasza-klasa.pl. Uzywam FF wersja 3.0.5, Win Vista. Stronka pojawia sie wykrzaczona, biała.

http://img150.imageshack.us/my.php?imag ... tuuxb5.jpg

Co ciekawe na drugim kompie, takze uzywam FF 3.0.5, ale roznica jest w Windowsie, tu uzywam XP.

Co jest tego przyczyna? Jak przywrocic poprawne wyswietlanie tej stronki?

(adam749) #2

a inne strony chodzą dobrze??

Mi sie wydaje że masz zablokowane grafiki.

Narzędzia > opcje > treść > pobieraj obrazki automatycznie

(Agatonster) #3

Psi ,

Poczytaj - Konkretne tematy... ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

Proszę poprawić pisownię w opisie problemu. W celu dokonania korekty proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

(aero) #4

Psi ,

zablokowałeś sobie w ad blocku (widzę go na pasku firefoxa :stuck_out_tongue: ) grafiki z naszej klasy, dlatego tak Ci się teraz strona wyświetla, proponuję wejść w ustawienia ad blocka, i usunąć z listy blokowanie elementów na naszej klasie .

(Vm2301) #5

U mnie czasami podobnie wyświetla niektóre strony - np. interia.pl, gdy zamknę i otworzę ponownie taką stronę wyświetla się ona już poprawnie - to chyba nie jest w takim razie wina ad-blockowania?

Pozdrawiam:)

Sorry, za wtranżolenie się do wątku;)

(aero) #6

vm2301 ,

ale u kolegi zakłądającego temat widać ewidentnie block grafiki przez ad blocka

(Vm2301) #7

OK, co w takim razie może powodować takie wyświetlanie strony u mnie? Zdarza się to mi na różnych komputerach i przeglądarkach.

Pozdrawiam:)